...
HAVVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 1579 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

1200 İŞÇİNİN MAĞDUR OLDUĞU ADULARYA’DA YENİ YÖNETİM BELİRLENDİ

26 Eylül 2016 Tarihinde Yayınlandı 8.951 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Güncel Haberler»1200 İŞÇİNİN MAĞDUR OLDUĞU ADULARYA’DA YENİ YÖNETİM BELİRLENDİ

naksan-holding2007 Yılında Naksan Holding bünyesinde kurulan ve bölgemizden birçok vatandaşın ekmek parasını kazandığı Adularya Enerji Elektrik Üretimi ve Madencilik A.Ş, fetö/pdy soruşturması kapsamında kayyuma devredilmişti.

Haziran ayından bu yana mağdur olan bir çok işçi maaşlarını alamamasının yanı sıra, ücretsiz izne çıkarılması gündeme gelmişti.

Geçtiğimiz günlerde, TMSF’ye devredilen Naksan Holding’in yeni yönetim kurulu başkanı ve yönetim kurulu üyeleri belli oldu. Başkanlığa TMSF başkan yardımcısı, eski maliye müfettişi Mehmet Ali İslamoğlu getirildi.

Böylece FETÖ soruşturması kapsamında devlet tarafından TMSF’ye devredilen Türkiye’nin en büyük holdinglerinden olan Naksan’da yeni dönem başladı. Naksan Holding’in başına TMSF başkan yardımcısı Mehmet Ali İslamoğlu getirilirken, yönetim kurulu üyeliklerine de TMSF’den 3 daire başkanı ve yine holdingde kayyum olarak görev yapan 2 kişi atandı. Son yapılan atamalardan sonra Naksan’da üretimin yeniden başlayacağı ve işlerin hızlanacağı kaydedildi.

Bu Haberi Paylaşın...
Share on Facebook234Share on Tumblr0Share on Google+0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Email this to someonePrint this pageBuffer this page

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Cafecanli

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika