...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1965 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
[metaslider id="12862"]

15.ULUSAL TURİZM KONGRESİ FİNALİ BEYPAZARI’NDA YAPILDI

26 Kasım 2014 Tarihinde Yayınlandı 328 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Kültür Sanat»15.ULUSAL TURİZM KONGRESİ FİNALİ BEYPAZARI’NDA YAPILDI

BBB_7822 (Large) (Small) İlki 1990 yılında düzenlenen Ulusal Turizm Kongresi’nin 15’incisi Gazi Üniversitesi ev sahipliği ve Ankara Kalkınma Ajansı işbirliği ile gerçekleştirildi.

Türkiye’nin en önemli ve en köklü turizm kongresi olan Ulusal Turizm Kongresi’nin 15’incisi, Gazi Üniversitesi Turizm Fakültesi’nin ev sahipliğinde ve Ankara Kalkınma Ajansı işbirliği ile bu sene Ankara’da gerçekleştirildi.

Gazi Üniversitesi Rektörlüğü Mimar Kemaleddin Salonu’nda düzenlenen açılış töreni ile başlayan kongre; “Engelsiz Turizm” ana teması ile engelli bireylerin turizm faaliyetine katılımlarını zorlaştıran konulara yoğunlaşarak çözüm önerileri sunmayı hedefliyor.

Bu kapsamda geçtiğimiz günlerde 81 ilin Üniversitelerinin dekanları, doçentler ve öğretim görevlileri, Ankara Valisi Mehmet Kılıçlar’ın eşi Doç.Dr.Arzu Kılıçlar ile birlikte 250 kişilik bir grupla Beypazarı Gezisi düzenlediler.”

Sabah saatlerinde Beypazarı’na gelen konuklara Beypazarı Belediyesi ev sahipliği yaptı. Doğanbey tesislerinde açık havada çay içen konuklara Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan, Başkan Yardımcısı Veysel Çanak ve Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Durmuş Bıdak eşlik etti. Hıdırlık Tepesi’nde Beypazarı’nı kuşbakışı izleyen konuklar Beypazarı ile ilgili bilgi aldılar. Beypazarı Tarihi dokusunun gezilmesi sonrası Beypazarı Taş Mektep’te Beypazarı yöresel yemeklerinden oluşan öğle yemeği yenildi.

Doç. Dr. Arzu Kılıçlar, beraberinde fakülte dekanları ile birlikte Beypazarı Başkanlık Konağı’nda Belediye Başkanı Tuncer Kaplan’la bir araya geldiler. Konuklar Beypazarı ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirirken, Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan’da kendilerini Beypazarı’nda ağırlamaktan memnuniyet duyduğunu ve tekrar beklediklerini ifade etti.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Bahis Siteleri
error: HABERLERİMİZİN KOPYALANMASI YASAKTIR !

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika