...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1965 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
[metaslider id="12862"]

43 Yıllık Beypazarının Sesi SUS-MA-YA-CAK !

21 Mart 2013 Tarihinde Yayınlandı 830 Kez Okundu
Ana Sayfa » Beypazarı Haberleri»43 Yıllık Beypazarının Sesi SUS-MA-YA-CAK !

beypazarinin_sesiYayın hayatına 43 yıl önce başlıyan Beypazarının Sesi Gazetesi yayın hayatına ara verdi. Beypazarının en eski Gazetesi olan Beypazarının Sesi Gazetesi bundan tam  43 yıl önce merhum Habil Yüksel tarafından yayın hayatına başlamıştı…

 Beypazarı’nın ilk gazetesi Beypazarı’nın Sesi  Gazetesi bundan tam KIRKÜÇ (43)  yıl önce yayın hayatına başlamış ve doğru ve tarafsız haberciliğini geçtiğimiz aylara kadar  kesintisiz olarak sürdürmüştü. Ancak,  basın dünyasında çeşitli gazetelerin başına gelen olay,  bu gazetede de yaşandı. Özellikle yerel gazetelerin ana geçim  kaynağı  olan,  ‘Resmi İlan’ alma hakkı kesildi. Dolayısıyla da gazetenin yaşaması için kan pompalayan kalbin atışları durdu. 43 yıllık ses  geçici olarak sustu.

Ancak gazetenin yöneticileri yaptıkları açıklamada: ” Bizim sadece  ilan alma hakkımız kesildi.  Gazetemiz kapanmadı. Yayın hayatına ileriki günlerde tekrar devam edecek, gündemi  yakından takip edecek  her türlü haksızlığın, yolsuzluğun karşısında yine  duracak Beypazarı’nın gündemini yakından takip ederek halkın sesi olmaya devam edecektir” dendi.

Gazete yöneticileri konu ile ilgili olarak yaptıkları açıklamayı şu şekilde sürdürdü:  “ Bunlar bu meslekte yaşanan olağan olaylardır, her gazetenin başına gelebilir, tabii ki bizi çok üzdü diyerek, “ Evet bizler gazete sahibi  ve çalışanlarımız çok üzüldü. Dile kolay tam 43 yıl kokladığımız mürekkep ve kağıt kokusuna bir süre ara vermek zorunda kaldık. Ancak bizi esas üzen, kalbimizi yaralayan ve kıran bugüne kadar birkaç kişi ve kuruluş dışında bizi arayan kimse olmadı, sormadı. Somadılar bize. Ne yapabiliriz? Bizlerden istediğiniz bir şey var mıdır? Ancak sağlık olsun. Bizler alışkınız bu günlere. Çok yakında yine yayın hayatımıza başlayacağız. Hem de eskisinden daha güçlü…”

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Bahis Siteleri
error: HABERLERİMİZİN KOPYALANMASI YASAKTIR !

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika