Beypazarı Haber Tv | Beypazarı Haberleri
    04 Eylül 2015 Cuma
AKROPOL İNŞAATI HIZLA YÜKSELİYOR
Akropol İnşaatına Ziyaretçiler Geliyor
Eklenme Zamanı- 2011-01-01 - 16:39
BU HABER 8068 KEZ OKUNDU

 

Akropol İnşaatı Hızla Yükseliyor
Şubat 2010’da yayınladığımız haberden sonra (http://www.beypazarihabertv.com/Ekonomi/647-Akropol-Termal-Megakent-Devremulk-Satislari-Basladi.html) beypazarihabertv.com olarak inşa sahasını yeniden ziyaret ettik.
 
Yeni yılın ilk gününde Akropol inşa sahasına 4 otobüs ziyaretçinin geldiğini gördük. Ziyaretçilere yemek ikramından sonra inşaat alanı gezdirildi. Örnek daireyi ziyaretçilerin beğendikleri gözlendi. Beypazarı için önemli bir yatırım olan Akropol Termal tesislerinin Beypazarı’nın sosyal ve ekonomik hayatına katkı sağlayacağı düşünlüyor.
 
Beypazarıhabertv.com olarak Akropol Termal Koordinatörü Mehmet Ali Albayrak, satış müdürü Tacetin Saçal ve satış şefi Ramazan Özbay’dan bilgi aldık. Projeye ilginin yüksek olduğu yetkiler tarafından ifade edildi. İlkbaharla birlikte ziyaretçi ve satış sayısının daha da artacağı tahmin ediliyor.
YORUMLAR

Sağlık Kategorisine Ait Diğer Haberler

Yeşilay 94 Yaşında Beypazarımıza Temiz Hava Temini Sivilcelerden Bioderma İle Kurtulun Hitit Ayaş'ta Hizmet Başladı Doç. Dr. Nesrin Şenbil Beypazarılıları Bilgilendirdi Ayaş taş döktürüyor Beypazarı Devlet Hastanesi Bölgenin 10 Numarası Olacak Beypazarı Belediyesi Kadın Sağlığı Konferansı Düzenliyor Nallıhan Devlet Hastanesinde Yeni Birimler Hizmete Açıldı Hemşerilerimizden Milletimize Şifa
KÖŞE YAZARLARI
Arşivde Haber Ara

VİDEO HABERLER
Beypazarı’nda Yetişen Antepfıstığı Şaşırtıyor
Beypazarı'nda yetiştirilen antepfıstığı, lezzeti ve yüksek verimi ile şaşırtıyor.

İstatistiklerRSS © 2009 Beypazarı Haber Tv | Beypazarı Haberleri
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır. Site iceriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır

Nevresim Takımları | Avize Modelleri | Saç Ekimi | Kepçe Kulak Ameliyatı | Karın Germe | Burun Estetiği