...
TSK Mehmetçik Vakfı
HAVVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 1563 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

AK Parti Beypazarı Çalışmalarını Sürdürüyor

08 Mayıs 2013 Tarihinde Yayınlandı 299 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Siyaset»AK Parti Beypazarı Çalışmalarını Sürdürüyor

 ak parti beypazari teskilati ziyaretler (1) (Small)Ak Parti Beypazarı İlçe Teşkilatı yoğun bir tempo içerisinde çalışmalarını sürdürüyor.

Teşkilat çalışmaları, köy ziyaretleri, esnaf ziyaretleri, Ankara’da ki resmi işlerin takibi gibi işlerin yoğunluğu arasında İlçe Başkanı Avni Erdoğan, ekibi Sosyal İşler Başkanı Mehmet Yayın, Halkla İlişkiler Başkanı Adnan Dağlıoğlu, İlçe Kadın Kolları Başkanı Ayla Yurdakul ve Gençlik Kolları Başkanı Hüseyin Demirezen ile birlikte yaşlı ve özürlüleri ihmal etmiyor. Erdoğan ve ekibi, engelli ve yaşlılara zaman ayırarak, ihtiyaçları konusunda yardımcı olmaya çalışıyor.

İlçe Başkanı Avni Erdoğan ”Yaşlı ve engelli olması nedeniyle yatağa bağlı kalanlara bir ışık, bir umut olmaya çalışıyoruz. Onlara çare olmaya gayret ediyor, hayır duası alıyoruz. Allah’ın izniyle ziyaret etmediğimiz yaşlı ve engelli bırakmayacağız” şeklinde konuştu.

ak parti beypazari teskilati ziyaretler (2) (Small)

ak parti beypazari teskilati ziyaretler (Small)

 

Bu Haberi Paylaşın...
Share on Facebook0Share on Tumblr0Share on Google+0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Email this to someonePrint this pageBuffer this page

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika