...
HAVVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 1579 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

ALİ HANCIOĞLU AK PARTİ İLÇE BAŞKAN ADAYI MI?

29 Temmuz 2017 Tarihinde Yayınlandı 1.298 Kez Okundu
Ana Sayfa » Beypazarı Haberleri»ALİ HANCIOĞLU AK PARTİ İLÇE BAŞKAN ADAYI MI?

21 Temmuz Cuma Günü Ankara Radyo Ses ‘Bir Konu Bir Konuk’ programına konuk olan Ali Hancıoğlu, programda Beypazarı ilçe tanıtımına yönelik konuşmalarının yanı sıra, gündeme dair de açıklamalarda bulunarak, ülke siyaseti hakkında görüşlerini dile getirdi. Hancıoğlu kendisine yöneltilen ‘AK Parti İlçe Başkanlığına Adaymısınız?’ sorusunu yanıtladı.

Son günlerde dikkat çeken Ali Hancıoğlu, Beypazarı’nın birleştirici, bütünleştirici, genç ve gelecek vaadeden aktif siyasetçilerden. Şu ana kadar gerçekleştirdiği çalışmalarda hiç bir şaibeli ve sivri çıkışları bulunmayan Hancıoğlu, toplumun farklı kesimleri tarafından da destek görüyor. Ali Hancıoğlu’nun son günlerde adının sürekli geçmesi, hedefi konusunda vatandaşlarca da merak uyandırırken, radyo programının 36. dakikasından sonra sorulan soru ile de merak edilen bu konu ile ilgili ipuçları verir gibi.

Beypazarı Haber Tv haber sitesi olarak Ali Hancıoğlu’na ilçe tanıtımına katkılarından dolayı teşekkür ederiz.

 

Bu Haberi Paylaşın...
Share on Facebook1Share on Tumblr0Share on Google+0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Email this to someonePrint this pageBuffer this page

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler : , ,

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika