...
HAVVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 1582 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Altay İlköğretim Okulu 23 Nisanı Kutladı

18 Nisan 2013 Tarihinde Yayınlandı 361 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Eğitim»Altay İlköğretim Okulu 23 Nisanı Kutladı

23 nisan kutlamalari (1)  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri çerçevesinde Beypazarı Altay İlköğretim Okulu’nda program düzenlendi.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri çerçevesinde, okullar kendi bünyelerinde kutlamalar gerçekleştiriyor. Beypazarı’nda bu kutlamaların ilki Altay İlköğretim Okulu’nda yapıldı.

Altay ilköğretim Okulu Bahçesinde gerçekleştirilen kutlama programına Beypazarı Belediye Başkanı M.Cengiz Özalp’in eşi Hamide Özalp, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Temür, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Enver Aydıner, Mehmet Dinarlı ve Okul Müdürü Ahmet Alay katıldılar.

Günün anlam ve önemini belirten konuşmaların ardından öğrenciler hazırladıkları çeşitli dans ve gösterileri sunarak velilerden büyük alkış aldılar. Çeşitli yarışmaların da yapıldığı program soğuk havanında etkili olmasıyla sona erdi.

Hamide Özalp program sonrası okul binası içinde bulunan dikiş nakış kursundaki hanımları ziyaret etti. Kurs gören ev hanımlarına hazırladığı el işlerini satmaları için Beypazarı Şenlikleri’nde stand verebileceklerini belirten Hamide Özalp, kurstaki hanımlara sınıflarının yanındaki okul kütüphanesinden de faydalanarak kitap okumalarını tavsiye etti.

23 nisan kutlamalari (3)

23 nisan kutlamalari (2)

23 nisan kutlamalari

Bu Haberi Paylaşın...
Share on Facebook0Share on Tumblr0Share on Google+0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Email this to someonePrint this pageBuffer this page

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Cafecanli

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika