...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1963 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Anasınıfı Öğrencileri Yapboz Şenliğinde Buluştu

26 Nisan 2013 Tarihinde Yayınlandı 444 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Eğitim»Anasınıfı Öğrencileri Yapboz Şenliğinde Buluştu

yapboz senligi beypazariÖzel Beypazarı Samanyolu İlkokulu iki yüz kırk öğrencinin katılımıyla gerçekleşen okul öncesi öğrencilerini “Yap-boz Şenliği”nde buluşturdu.

Şenliğin yarışma şeklinde olması ve bol ödül verilmesi, dev şişme oyuncaklarda oynama imkânı öğrenciler için hem yarışma hem eğlenme imkânı oluşturdu.

 Etkinlikle ilgili konuşan okul müdürü Sabri AKTAŞ “Okul öncesi öğrencilerimizi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı öncesi bir araya getirmek, hem eğlenmeleri hem yarış heyecanı yaşamaları için içi dolu zevkli bir etkinlik düzenledik. Yap boz Şenliği düzenlemekteki amacımız çocuklarımızın kendilerine güven duyabilmeleri, sosyal ilişkilerde anlayışlı olabilmeleri, bilimsel düşünme alışkanlığı kazanabilmeleri, ilgi ve yeteneklerini geliştirebilmelerini istiyoruz.Gözlemlediğimiz kadarıyla biz bu amacımızı gerçekleştirmiş durumdayız.

Bu şenlikte öğrencilerimiz hem heyecanla yarıştı hem doyasıya eğlendiler. Yarışmaya katılan tüm öğrencilere pastel boya hediye edildi. Ödül törenimiz 25 Nisan 2013 Perşembe günü saat 18:00 de okulumuz konferans salonunda gerçekleştirildi. Birinci olan öğrenciye bisiklet, ikinci olan öğrenciye bisiklet, üçüncüden onbirinci öğrenciye kadar uzaktan kumandalı birinci olan öğrencinin, öğretmenine fotoğraf makinesi, ikinciye çay seti, üçüncüye kol saati hediye edildi. Öğrenciler dev şişme oyuncaklarda doyasıya eğlendiler. Geçen hafta kutladığımız 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının geleceğin büyükleri dünya çocukları arasında dostluk ve kardeşliğe vesile olmasını temenni ediyor,  tüm çocuklarımızın bayramını kutluyorum” dedi.        

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Bahis Siteleri| haberler|
error: HABERLERİMİZİN KOPYALANMASI YASAKTIR !

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika