...
HAVVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 1582 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Anasınıfı Öğrencileri Yapboz Şenliğinde Buluştu

26 Nisan 2013 Tarihinde Yayınlandı 272 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Eğitim»Anasınıfı Öğrencileri Yapboz Şenliğinde Buluştu

yapboz senligi beypazariÖzel Beypazarı Samanyolu İlkokulu iki yüz kırk öğrencinin katılımıyla gerçekleşen okul öncesi öğrencilerini “Yap-boz Şenliği”nde buluşturdu.

Şenliğin yarışma şeklinde olması ve bol ödül verilmesi, dev şişme oyuncaklarda oynama imkânı öğrenciler için hem yarışma hem eğlenme imkânı oluşturdu.

 Etkinlikle ilgili konuşan okul müdürü Sabri AKTAŞ “Okul öncesi öğrencilerimizi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı öncesi bir araya getirmek, hem eğlenmeleri hem yarış heyecanı yaşamaları için içi dolu zevkli bir etkinlik düzenledik. Yap boz Şenliği düzenlemekteki amacımız çocuklarımızın kendilerine güven duyabilmeleri, sosyal ilişkilerde anlayışlı olabilmeleri, bilimsel düşünme alışkanlığı kazanabilmeleri, ilgi ve yeteneklerini geliştirebilmelerini istiyoruz.Gözlemlediğimiz kadarıyla biz bu amacımızı gerçekleştirmiş durumdayız.

Bu şenlikte öğrencilerimiz hem heyecanla yarıştı hem doyasıya eğlendiler. Yarışmaya katılan tüm öğrencilere pastel boya hediye edildi. Ödül törenimiz 25 Nisan 2013 Perşembe günü saat 18:00 de okulumuz konferans salonunda gerçekleştirildi. Birinci olan öğrenciye bisiklet, ikinci olan öğrenciye bisiklet, üçüncüden onbirinci öğrenciye kadar uzaktan kumandalı birinci olan öğrencinin, öğretmenine fotoğraf makinesi, ikinciye çay seti, üçüncüye kol saati hediye edildi. Öğrenciler dev şişme oyuncaklarda doyasıya eğlendiler. Geçen hafta kutladığımız 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının geleceğin büyükleri dünya çocukları arasında dostluk ve kardeşliğe vesile olmasını temenni ediyor,  tüm çocuklarımızın bayramını kutluyorum” dedi.        

Bu Haberi Paylaşın...
Share on Facebook0Share on Tumblr0Share on Google+0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Email this to someonePrint this pageBuffer this page

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Cafecanli

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika