...
HAVVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 1582 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Ankara’da Doğal Tavukçuluk Gelişiyor

23 Ağustos 2014 Tarihinde Yayınlandı 253 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Ekonomi»Ankara’da Doğal Tavukçuluk Gelişiyor

lohman brownYumurta tavuğu almak istiyor iseniz, mutlaka bu konuda bilgili olan ve de konuda uzman olan kişiler ile görüşmelisiniz. Çünkü her cins tavuk farklıdır ve de siz ne için almak istediğinize bakmalısınız. Çiftliklerde genel olarak yumurta verebilen tavuklar tercih edilmektedir ve de insanlar her zaman buna uygun bir şekilde seçimlerini yapmalıdırlar.

Tavuk satın alma aslında çok kolay gibi görünse bile, yine de bu konuda oldukça fazla dikkat etmek gereklidir. Sizin bu hayvanı alış nedeninizin ne olduğu çok önemlidir. Siz bu nedene uygun bir şekilde incelemelerinizi yapmalısınız. Yani cins olan tavuklara bakmalısınız.

Son zamanlarda lohman brown cinsi tavuklar çok fazla tercih ediliyorlar. Çünkü bu tavuklar, çiftliklerde özel olarak hazırlanıyorlar. Özel besinler ve yemler ile yetiştiriliyorlar. Bu nedenle de insanlar bir tavuk almaya karar verdikleri zaman çiftlik şartlarını da iyi bilmek istiyorlar. Bu tavukların nasıl yetiştirildiği ve de nasıl beslendiği de çok büyük bir önem taşıyor. Buna dikkat etmelisiniz. Ankara ve bölgelerine tavuk satan firmamız, kapı teslim yapmaktadır.

Bu Haberi Paylaşın...
Share on Facebook0Share on Tumblr0Share on Google+0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Email this to someonePrint this pageBuffer this page

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
Cafecanli

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika