...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1841 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
[metaslider id="12862"]

ANKARA’DAKİ BEYPAZARI DERNEKLERİ ORTAK BASIN AÇIKLAMASI YAPTI

11 Eylül 2015 Tarihinde Yayınlandı 512 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Güncel Haberler»ANKARA’DAKİ BEYPAZARI DERNEKLERİ ORTAK BASIN AÇIKLAMASI YAPTI

KAMUOYUNUN DİKKATİNE !

beypazari dernekleriÜlkemizde son günlerde şiddetini her geçen gün artıran hain terör saldırılarını, bu kör şiddeti, tehdidi ve her türlü baskıyı lanetliyor; binlerce yıldır üzerinde birlik ve beraberlik içinde kardeşçe yaşadığımız bu topraklarda nifak tohumları ekmeye çalışanları şiddetle kınıyoruz.

İnsanın onurlu ve özgür bir şekilde yaşama hakkının her şeyin üzerinde olduğunu sonuna kadar destekleyen biz Beypazarılılar ile onları temsil eden Beypazarı ve Yöresi Dernekleri olarak, onlarca yıldır süregelen ve derinleşen bu terör olaylarının acı sonuçları yüreğimizi derinden dağlamaktadır.

Ancak bizler bu hain terör saldırılarının üzüntüsünü yaşarken ya da tepkimizi gösterirken, bin yılı aşkın süredir kardeşçe yaşadığımız bu kutsal vatan topraklarında kirli emelleri için bizi bölmeye veya beraberliğimizi bozmaya çalışan herkese dimdik ayakta kardeşçe kalacağımızı daha güçlü bir şekilde göstermeliyiz. Vatanına ve bayrağına bağlı, milliyetçi ve muhafazakâr bir yapıya sahip Beypazarlılar, Ülkemiz üzerinde oynanan hain oyunun bir parçası asla olmamalıdır ve olmayacaktır.Bu konuda tüm hemşerilerimizi gerekli hassasiyeti ve sağduyuyu göstermeye davet ediyoruz.

Allah tüm güvenlik görevlilerimizin yar ve yardımcısı olsun ve korusun. Bu topraklar için canlarını seve seve veren tüm şehitlerimize Cenab-ı Allah’tan rahmet, yaralı gazilerimize de acil şifalar diliyoruz.

11.09.2015 ANKARA’DAKİ BEYPAZARI VE YÖRESİ DERNEKLERİ

Beypazarı Kültür, Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Karaşar Kültür, Yardımlaşma, Turizm ve Güzelleştirme Derneği Uruşlular Derneği Adaören Köyü Yardımlaşma ve Güzelleştirme Derneği Kırşeyhler Köyü Kültür ve Dayanışma Derneği Köseler Köyü Kültür, Yardımlaşma ve Güzelleştirme Derneği Saray Köyü Yardımlaşma ve Güzelleştirme Derneği

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
Ek İş | Web Tasarım Ankara | Burun Estetiği Ankara | Ankara iş ilanları | Bedava Bonus Veren Bahis Siteleri| Köşe Takımları
error: HABERLERİMİZİN KOPYALANMASI YASAKTIR !

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika