...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1841 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
[metaslider id="12862"]

Astropay Kart Satış Noktası

14 Şubat 2016 Tarihinde Yayınlandı 201 Kez Okundu
Ana Sayfa » Advertorial»Astropay Kart Satış Noktası

asropay-satis-naktasiAstropay kart, değişen teknolojinin getirisi olan bir ödeme çeşididir. Nakit paranın, banka kartlarının ya da kredi kartlarının yerine geçen bir ödeme şeklidir. Günümüzde binlerce online alış veriş mağazasında ve oyun sitelerinde kullanılan ön ödemeli sistemdir. Yeni nesil ödeme çeşidi olarak gösterilen astropay, kullanım esnasında birçok avantajı da beraberinde getirmektedir. Klasik kredi kartları gibi kullanılıyor olsa da, aslında kullanım şekli ya da mantığı tamamen aksi yöndedir. Astropay kartlar bayi olarak isimlendirilen astropay kart alımlarınızı http://www.astropaykartal.gen.tr/ üzerinden ucuz fiyatlarda yapabilirsiniz. Bayilerin yetki belgesine sahip olması, kart almak isteyenlerin güvenliği açısından son derece önemlidir.

Bayi harici yapılacak alış verişlerde, ihtiyaç sahiplerinin dolandırıcılığa maruz kalması gibi durumlar söz konusu olabilir. Bu olumsuzlukların önüne geçmek için, bayiler üzerinden kart alınması önemlidir.

Astropay Kart Satış Noktalarından Nasıl Kart Alınır?

Elektronik ön ödemeli sisteme dahil olmak istiyor iseniz, yetkili bayinin iletişim hattından ya da canlı destek hattından irtibata geçmeniz gerekmektedir. Sağlanacak irtibat neticesinde, kartlara yüklenmesi gereken limitler belirlenmelidir. Belirlenen limitler dahilinde, bayi tarafından bildirilen hesap numaralarına, yine bayilik tarafından bildirilen bir yöntem ile transfer işlemi gerçekleştirilir. Bu transfer işleminde sadece kart limiti kadar para gönderimi yapılmaktadır. Bayiler, astropay kart satış noktası olarak ek bir ücret talep etmemektedir.

Para transfer işlemi gerçekleştikten sonra, yetkili bayiden astropay satın alma işlemi gerçekleştirenlere, 16 haneden oluşan bir astropay kart numarası verir. Astropay kart numarasının yanında, 3 haneli güvenlik kodu ve kartın son kullanım tarihini gösteren bilgilerde teslim edilir. Bu bilgilerin verilmesi elektronik ortamlar üzerinden gerçekleştirilmektedir. Yani, kullanıcılara kart numarası, güvenlik kodu ve kartın son kullanım tarihi gibi bilgiler, elektronik posta üzerinden iletilir. Transfer işlemi ile kartın oluşturulması arasında geçen süre, maksimum 10 dakikadır. Bilgiler alındığı andan itibaren, astropay kartlar kullanıma açılmaktadır.

Astropay Kart Avantajları Nelerdir?

Astropay kart, kullanıcılara birçok avantaj sunmaktadır. Astropay kart satış noktası üzerinden alınan gerçek kartların en belirgin avantajı, güvenliktir. Kartta sadece bayi tarafından verilen kart numarası ve güvenlik kodu bilgileri yer almaktadır. Kart sahibinin isim, soy isimde dahil olmak üzere, banka bilgileri ya da kişisel hesap bilgileri gibi her hangi bir bilgisi kart üzerinde bulunmamaktadır. Bu neden ile bilgilerin çalınması ya da kötü yazılımlar tarafından ele geçirilmesi gibi bir durum söz konusu olmamaktadır. Astropay kartta kart ücreti, yıllık aidat, faiz, limit aşım ücreti, havale ücreti gibi her hangi bir ek ödeme yapılmaması da belirgin avantajları arasında bulunmaktadır. Ayrıca, ödeme işleminin onaylanmasından itibaren, para transferinin gerçekleşmesi de önemli bir avantajdır.

Her hangi bir şekilde ikinci onaya, sms bilgilendirmesine ya da benzer bir uygulamaya gerek duyulmamaktadır. Yüklenen limitler dahilinde harcama yapılama imkanının sağlanması da, astropay kart tercihinde önemli bir etkendir.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
Ek İş | Web Tasarım Ankara | Burun Estetiği Ankara | Ankara iş ilanları | Bedava Bonus Veren Bahis Siteleri| Köşe Takımları
error: HABERLERİMİZİN KOPYALANMASI YASAKTIR !

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika