...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1958 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Avni Erdoğan Türkiye Gündemini Değerlendirdi

11 Temmuz 2013 Tarihinde Yayınlandı 514 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Siyaset»Avni Erdoğan Türkiye Gündemini Değerlendirdi
Avni Erdoğan

Avni Erdoğan

AK Parti Beypazarı İlçe Başkanı Avni Erdoğan, Türkiye gündemine dair açıklamalarda bulundu.

 AK Parti’nin görevde olduğu 10 yıldan beri yaptığı çalışmalarla Türkiye’yi güven ve huzur adası haline getirdiğini ifade eden Avni ERDOĞAN, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın da gecesini gündüzüne katarak, yoğun bir çalışma sergilediğini söyledi.

 Avni Erdoğan, yaptığı açıklamada, şunları söyledi:

 “AK Parti tarihi altın harflerle yazıyor, bizde buna hep beraber şahitlik ediyoruz. Şuanda hep beraber kutsal bir görevi ifa ediyoruz. Bugün Türkiye’de istikrar varsa, aziz milletimizin partimize olan teveccühü ve parti kadrolarımızın dik duruşu sayesindedir. Yani Recep Tayyip Erdoğan önderliğindeki ak kadrolar, her türlü engellemeye rağmen 10 yıldan beri çalışarak, bugünlere geldik. Bugün geldiğimiz noktada Türkiye’nin geldiği yer ortada. 150 milyar doları aşan ihracat, Merkez Bankası’nın rezervleri 130 milyar doları aşmış, enflasyon tek haneli rakama düşmüş, artık Türkiye, dünya siyasetinde önemli rolü olan ülkelerden bir tanesidir. Bölgesinin lideri olduğu tartışılmaz.

 Türkiye’mizin kazanması için, imarı için sayın başbakanımız kendini bu aziz millete, bu vatana feda etmiş, insanüstü bir güçle çalışmakta. Bir bakıyorsunuz ABD’de, bir bakıyorsunuz Avrupa’da yani Türkiye tarihinde görülmemiş, alışılmadık bir siyaset üslubu var. Türkiye geçmişte yarınına hedef koyamazken, yarınını göremezken, AK Parti ile birlikte 2023’ü hedef koymakta, 2071’e hedef koymaktadır. AK Parti’deki anlayış şu; ‘ülkem kazansın, biz kaybetsek te olur.’ Faiz ve enflasyon sorunu çözüldü, inşallah bu çözüm süreci ile birlikte terör sorunu da çözülecektir. Çözüm sürecinin şuan ki durumu bile ülkemizde bir bahar havası estiriyor. Tabi bunun temelinde 10 yıldan beri yürütülen terörle mücadele çalışmaları yatmaktadır. Terörle ilgili 10 yıldan beri atılan adımlar bu sonucu getirmiştir.

 Bugün bakın Türkiye’de istikrar var. İstikrar olunca onlarca yılda bitirilemeyen barajlar, yollar, köprüler çok kısa zamanda bitirilmekte. Türkiye’deki huzur ortamı, faiz ve enflasyon canavarını yendi. Terör sorunu da kısa zamanda çözülecek inşallah. Ay yıldızlı al bayrağımız ülkemizin her köşesinde Hakkâri’den Edirne’ye tüm vatan toprağının her köşesinde daha coşkulu dalgalandı, dalgalanmaya da devam edecek.’’ Dedi.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Mustafa Türkyılmaz
11 Temmuz 2013 - 15:54

Sizin göreviniz Türkiye’nin değil Beypazarı’nın gündemi tartışmak Sayın Başkan

Bedava Bonus Veren Bahis Siteleri| haberler|
error: HABERLERİMİZİN KOPYALANMASI YASAKTIR !

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika