...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1963 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

BAKAN ŞAHİN VE EMİNE ERDOĞAN ANKARA’DA AÇILAN BEYPAZARI STANDINI ÇOK BEĞENDİ

09 Mayıs 2013 Tarihinde Yayınlandı 755 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Kültür Sanat»BAKAN ŞAHİN VE EMİNE ERDOĞAN ANKARA’DA AÇILAN BEYPAZARI STANDINI ÇOK BEĞENDİ

emine erdogan (Small)Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin ve Başbakan Recep Tayip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, ’81 İl Önce Kadın El Emeği Sergisi’nin açılışını yaptı.

Yoğun ilginin olduğu sergide Beypazarı standında Beypazarılı kadınların ürettiği el işleri sergilendi. Ankara ATO Congresium’da yapılan açılışın ardından Bakan Şahin ve Emine Erdoğan, stantları gezerek kadınların ürettiği el emeği ürünleri inceledi.

Beypazarı standına sıra geldiğinde Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’ı Beypazarı Belediye Başkanı M.Cengiz Özalp’in eşi Hamide Özalp , Belediye Meclis Üyesi Vildan Çalışkan ve Beypazarılı hanımlar karşıladılar. Bakan Şahin ve Emine Erdoğan’ın ilgisini çeken ve en çok vakit ayırdıkları Beypazarı Standında, Beypazarı Telkarisi, işlemeli ayakkabılar, Beypazarı Yöresel gıda ürünleri ve hanımların ürettikleri daha birçok el emeği ürün sergilendi. Ziyaret sırasında Emine Erdoğan ile görüşen Hamide Özalp, Erdoğan’a davetiye vererek Geleneksel Beypazarı ve Yöresi Şenlikleri’ne davet etti.

Ankara Valisi Alaaddin Yüksel ve Eşi Emine Yüksel,  Aile ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcısı Aşkın Asan, Ankara Milletvekili Nurdan Şanlı, Elazığ Milletvekili Sermin Balık, İçişleri Bakanı Muammer Gülerin Eşi Neval Güler, Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan’ın eşi Songül Çağlayan, Ak Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Güldal Akşit ve Eski Beypazarı Kaymakamı Hikmet Aydın’ın eşi Feray Aydın’da Beypazarı standını ziyaret edenler arasındaydı.   

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Bahis Siteleri| haberler|
error: HABERLERİMİZİN KOPYALANMASI YASAKTIR !

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika