...
HAVVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 1582 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

BAKPİLİÇ’TEN KIDEMLİ PERSONELE PLAKET

13 Mart 2016 Tarihinde Yayınlandı 2.138 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Ekonomi»BAKPİLİÇ’TEN KIDEMLİ PERSONELE PLAKET

Bakpiliç Entegre Tavukçuluk A.Ş hizmette 5. ve 10. Yılını Dolduran Çalışanları İçin Plaket ve Ödül Töreni Düzenledi.

bakpilicten kıdemli personele plaket (Small)Beypazarı Mustafa Cankara Kültür Merkezi’nde düzenlenen törende, Bakpiliç Beypazarı kesimhane tesislerinde hizmette 5. ve 10. yılını dolduran personele  plaket ve hediye takdim edildi.

Programa Beypazarı Ticaret Odası Başkanı Necdet Çalışkan, Beypazarı İlçe Jandarma Karakol Komutanı Ast. Kd. Çvş. Yasin Toksoy, İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Beytullah Ertan, Bakpiliç Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Hanifi Bak, Kesimhane Müdürü Önder Bak, Personel Müdürü Mustafa Tunç, çalışanlar ve aileleri katıldı.

Açılış konuşmasını yapan Bakpiliç Entegre Tavukçuluk A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Hanifi BAK ; ”şirketin her birimiz uzuvlarıyız, sizler bizim el ayak ve gözlerimiz oldunuz, çalışanlardan memnunuz şirketimize katkıları çok olmuştur, 10-11 kat büyümemiz sizlerin gayreti ile oldu. Sizler varsanız bizde varız. Çalışan bayanların çocukları için çalışmalarımız var ileride sosyal politikalar konusunda ince ayrıntılara girip soru işaretlerini gidereceğiz. Birbirimize değer verirsek her zaman karşılığını alırız. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum ” dedi.

Törende daha sonra 10. ve 5. yılını dolduran çalışanların plaketleri ile hediyeleri takdim edildi.

Haber : Seyit Çakır

Fotoğraflar : Salih Arslan

Bu Haberi Paylaşın...
Share on Facebook79Share on Tumblr0Share on Google+0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Email this to someonePrint this pageBuffer this page

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
Cafecanli

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika