...
TSK Mehmetçik Vakfı
HAVVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 1563 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

BALA KİTAP TOPLULUĞU AZATLIK AŞKINI DEĞERLENDİRDİ

11 Ekim 2013 Tarihinde Yayınlandı 250 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Kültür Sanat»BALA KİTAP TOPLULUĞU AZATLIK AŞKINI DEĞERLENDİRDİ

     Çocuk edebiyatındaki eleştiri boşluğunu gidermek amacıyla, Çocuk Edebiyatçıları Birliği ve Türk Ocakları işbirliğiyle Ankara’da kurulan Bala Kitap Topluluğu çalışmalarına devam ediyor.

 DSC01134 (Small)http://www.beypazari06.com/wp-content/uploads/2013/10/DSC01134-Small.jpgTopluluk, ikinci dönemin üçüncü çalışmasında, Beypazarılı yazar Ahmet Yıldırım’ın yeni kitabı Azatlık Aşkı’nı gündemine aldı.  Bir gençlik romanı olan kitap, Türk Ocakları genel merkezinde yapılan toplantıda,  dil ve üslup, konu seçimi, kurgu ve pedagojik uygunluk gibi birçok açıdan incelenip olumlu ve olumsuz yönleriyle değerlendirildi.

       Elim bir trafik kazasında hayatını kaybeden Gazi Üniversitesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Eriman Topbaş’ın da anıldığı toplantıya katılan isimler şunlar: Eğitimci, Yazar ve Bala Kitap Topluluğu Başkanı Nazmi Şimşek; Yazar, Yayıncı ve Milli Eğitim Bakanlığı Çocuk Kitapları Yayın Danışma Kurulu Başkanı Üzeyir Gündüz; Yazar, Hikâyeci ve Romancı Osman Çeviksoy; Gazi Üniversitesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Nermin Gürhan; Yazar, Yönetmen, Yapımcı Arslan Küçükyıldız; Eğitimci Nurcan Göl.

DSC01144 (Small)

Bu Haberi Paylaşın...
Share on Facebook0Share on Tumblr0Share on Google+0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Email this to someonePrint this pageBuffer this page

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika