...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1965 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
[metaslider id="12862"]

BALA KİTAP TOPLULUĞU AZATLIK AŞKINI DEĞERLENDİRDİ

11 Ekim 2013 Tarihinde Yayınlandı 419 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Kültür Sanat»BALA KİTAP TOPLULUĞU AZATLIK AŞKINI DEĞERLENDİRDİ

     Çocuk edebiyatındaki eleştiri boşluğunu gidermek amacıyla, Çocuk Edebiyatçıları Birliği ve Türk Ocakları işbirliğiyle Ankara’da kurulan Bala Kitap Topluluğu çalışmalarına devam ediyor.

 DSC01134 (Small)http://www.beypazari06.com/wp-content/uploads/2013/10/DSC01134-Small.jpgTopluluk, ikinci dönemin üçüncü çalışmasında, Beypazarılı yazar Ahmet Yıldırım’ın yeni kitabı Azatlık Aşkı’nı gündemine aldı.  Bir gençlik romanı olan kitap, Türk Ocakları genel merkezinde yapılan toplantıda,  dil ve üslup, konu seçimi, kurgu ve pedagojik uygunluk gibi birçok açıdan incelenip olumlu ve olumsuz yönleriyle değerlendirildi.

       Elim bir trafik kazasında hayatını kaybeden Gazi Üniversitesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Eriman Topbaş’ın da anıldığı toplantıya katılan isimler şunlar: Eğitimci, Yazar ve Bala Kitap Topluluğu Başkanı Nazmi Şimşek; Yazar, Yayıncı ve Milli Eğitim Bakanlığı Çocuk Kitapları Yayın Danışma Kurulu Başkanı Üzeyir Gündüz; Yazar, Hikâyeci ve Romancı Osman Çeviksoy; Gazi Üniversitesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Nermin Gürhan; Yazar, Yönetmen, Yapımcı Arslan Küçükyıldız; Eğitimci Nurcan Göl.

DSC01144 (Small)

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Bahis Siteleri
error: HABERLERİMİZİN KOPYALANMASI YASAKTIR !

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika