...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1958 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Başaran Yayınları Disleksi ve Dikkat Güçlendirme Setleri ile Eğitime Katkı Sağlıyor

14 Ağustos 2018 Tarihinde Yayınlandı 208 Kez Okundu
Ana Sayfa » Advertorial»Başaran Yayınları Disleksi ve Dikkat Güçlendirme Setleri ile Eğitime Katkı Sağlıyor

Öğrencilerin kolay ve kalıcı öğrenmesini sağlayan ve ders çalışma isteklerini artıran dikkati geliştirme, hafıza geliştirme, zeka geliştirme, düşünce becerilerini geliştirme, origami ve tangram gibi eğitici kitapların basımı ile eğitime katkı sağlayarak yayın hayatına devam eden Başaran Yayınları, online mağazası ile anne babalara ve çocuklara daha hızlı ulaşıyor. Alanında kalitesi ve güvenirliği ispatlanmış, devlet üniversitelerinin onayladığı, eğitimcilerin ve uzmanların tavsiye ettiği kitapları online mağazasına taşıyan Basaranyayinlari.com.tr web sitesinden; içinde bulunan egzersizler ile çocukların dikkatlerinin devamlılığını sağlayan, odaklanmayı artıran, öğrenme güçlüğünün giderilmesine yardımcı olan disleksi setleri satın alınabiliyor.

Yayınları ile okul öncesinde ve ilkokul, ortaokul, lise dönemindeki öğrencilerin kendi kendini geliştirmesine olanak sağlarken, diğer yandan da ders niteliği ile sınıf ortamında uygulanabilen kitaplar yayınlayan Başaran Yayınları, kitap setlerinde geniş bir yelpazede ürün çeşitliliğine sahip. Dikkat eksikliği için dikkat geliştirme, hızlı okuma, zeka geliştirme, hayal gücünü geliştirme kitapları, özgüveni geliştirme setleri, öykü ve pür dikkat setleri Basaranyayinlari.com.tr online mağazasından kapıda kredi kartı ile ödeme avantajı ile satın alınabiliyor. Başaran Yayınları, iade garantisinin yanında kitaplarında uygun fiyatlarla öğrencilerin zihinsel etkinliklerle zihinsel performanslarını artırıp başarılı bir okul dönemi geçirmelerine olanak sağlıyor.

Bilsem Sınavı hazırlık setleri Başaran Yayınları’nda

Başaran Yayınları sitesinde, üstün yetenekli çocukları diğer öğrencilerden ayırt edici bireysel yeteneklerini değerlendirmek amacıyla yapılan Bilsem Sınavı’na girecek öğrenciler için hazırlık niteliğinde dikkat ve zeka geliştirme setlerine de yer veriyor. Disleksi setleri, dikkat, hafıza ve zeka geliştirme testleri, Bilsem Sınav soruları ile örtüşen soru ve anlatım tekniklerinin kullanıldığı kitap setleri, bilimsel akademik altyapı ile üniversitelerde akademisyen olarak çalışmış A.Hakan Başaran tarafından projelendiriliyor.

Türkiye’nin her yerinden kapıda kredi kartı ya da kapıda nakit ödeme fırsatı ve ücretsiz kargo fırsatı sunan Başaran Yayınları sitesinde yer alan dikkat, zeka ve hafıza geliştirme kitapları, dikkat testi çeşitlerini www.basaranyayinlari.com.tr web sitesinde inceleyebilir ve çocuğunuzun yaş grubuna uygun kitap setleri satın alabilirsiniz.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler : ,
Bedava Bonus Veren Bahis Siteleri| haberler|
error: HABERLERİMİZİN KOPYALANMASI YASAKTIR !

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika