...
HAVVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 1582 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Başbakan Talimat Verdi Beypazarı’na Doğalgaz Geliyor !

28 Şubat 2013 Tarihinde Yayınlandı 682 Kez Okundu
Ana Sayfa » Beypazarı Haberleri»Başbakan Talimat Verdi Beypazarı’na Doğalgaz Geliyor !

baskan m_cengiz ozalpBeypazarı’na Doğalgaz gelirmi, gelmezmi, vazgeçildi tartışmalarına Beypazarı Belediye Başkanı M.Cengiz Özalp noktayı koydu.

Enerji Bakanlığı’nın küçük ilçelere doğalgaz ulaştırılması için yaptığı çalışmanın başbakanlığa sunulması sonrası onay alan ve Beypazarı’na da verileceği belirtilen doğalgaz için daha sonra “o iş yattı” spekülasyonları çıkmıştı. Beypazarı’ndaki çeşitli yatırımların sözünün alınması sonrası sürekli Ankara’da temaslarda bulunan Beypazarı Belediye Başkanı M.Cengiz Özalp doğalgaz işinin de peşini bırakmadı.

Özalp’in “Başbakan bizzat talimat verdi, çalışmalar hızlandırılarak kısa süre içerisinde başlayacak” dediği öğrenildi.Beypazarı’na  5.348.865 toplam maliyeti bulunan doğalgazın gelmesiyle, yıllık 3.133.509 lira gelir elde edilmesi ve 2 senede bu yatırımın kendisini amorti etmesi bekleniliyor.

Eti Soda ve Beypazarı Maden Suyu tesislerinin de doğalgaz kullanacak olması Beypazarı’na gelecek doğalgaz projesinin önünü açıyor.

 

Bu Haberi Paylaşın...
Share on Facebook0Share on Tumblr0Share on Google+0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Email this to someonePrint this pageBuffer this page

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
Cafecanli

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika