...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1965 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
[metaslider id="12862"]

Başkan Özalp Pazarın ve Dolmuş Duraklarının Taşınacağı Haberlerini Yalanladı !

17 Mart 2013 Tarihinde Yayınlandı 1.044 Kez Okundu
Ana Sayfa » Beypazarı Haberleri»Başkan Özalp Pazarın ve Dolmuş Duraklarının Taşınacağı Haberlerini Yalanladı !

mcengiz_ozalpBeypazarı Belediye Başkanı M.Cengiz Özalp yerel haber sitelerinde yayınlanan dolmuş duraklarının yerinin değişeceği  ve Çarşamba pazarının bu alana alınacağı haberlerine  tepki gösterdi.

Başkan Özalp Beypazarı Belediyesi Resmi Web Sitesinden yaptığı kamuoyu açıklamasında ;

“Saygıdeğer  Hemşehrilerim;

Hizmet bayrağını devraldığımız 2009 yılından bu yana Beypazarı’nda güzel işler yapabilmenin, sizlere daha iyi hizmetler getirip, daha yaşanabilir bir Beypazarı sunmanın gayreti içerisinde olduk. İlçemize yapılan ve yapılacak olan yatırımlar, gerçekleştirdiğimiz hizmetler sayesinde, Beypazarı’nın yıldızını her geçen gün daha da parlattık.

Atalarımız “Meyve Veren Ağaç Taşlanır” demişler. Beypazarı’na kazandırdığımız değer ve gerçekleştirdiğimiz hizmetler kimilerini rahatsız ediyor olacak ki, gölgeleme, gündem değiştirme amaçlı, araştırılmadan, anlamadan dinlemeden yapılan masa başı haberler internet ortamında yayınlanmaktadır.

Son günlerde bu yönde hiçbir beyanatım bulunmamasına rağmen, Dolmuş duraklarını taşıyacağım ve bu alana da pazarcıları yerleştireceğim haberleri ben karar almışım gibi, bu yönde bir beyanatım varmış gibi yayınlanmıştır.

Dolmuş durakları her zamanki yerinde hizmetine devam edecek olup, Ilıman Mevkii’ne sefer yapan, Karayollarının Kütüphane Kavşağı’nı kapatması ile sıkıntı yaşayan ve Gazipaşa Kavşağı’ndan dönerek yolcu alan dolmuşlar, zaman kaybını önlemek maksadıyla terminalden kalkacaktır. Dolayısıyla dolmuş durakları bir yere taşınmadığından, pazarcılarında buraya taşınması gibi bir durum söz konusu değildir.

Yapılan bir haberde 3 yılda 3 kez Pazar yerini değiştirdiğim ve pazarcıları şamar oğlanına çevirdiğimden bahsedilmektedir. 4 yıllık görev sürem içerisinde Gazi Gündüzalp İş Merkezi arka kısmında üst katı terminal yapmamız sebebiyle, burada tezgah açan konfeksiyoncuları alt kata almamız dışında, pazarcıların yerini hiç değiştirmedim. Bu hafta da yeni pazaryeri inşaatımıza başlamamız dolayısı ile Pazar Pazarında tezgah açan Manav esnafını,  inşaat bitene kadar geçici olarak, üst kısmındaki konfeksiyoncuların devamına yerleştirdik.

Göreve geldiğimiz günden bu yana daha sağlıklı ortamlarda pazarın kurulabilmesi için çalışıyoruz. Pazar pazarının inşaatına başladık. Önümüzdeki günlerde Oğuzkent Semt Pazarını nda ihalesini yapacağız. Bu iki pazarımızı bu sene içerisinde tamamlayarak halkımızın hizmetine sunmayı hedefliyoruz. Pazarcı  esnafına elimizden gelen desteği verdik, vermeye de devam edeceğiz. Hizmet için seçildik ve ilçemize en iyi hizmeti yapabilmenin gayreti içerisindeyiz.

Kaynağı belirsiz şekilde yapılan, yalan yanlış haberlere hemşehrilerimizin itibar etmemesini rica eder, saygılar sunarım.” dedi.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Bahis Siteleri
error: HABERLERİMİZİN KOPYALANMASI YASAKTIR !

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika