...
HAVVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 1582 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Başkentlilerden Çayırlıoğlu İlköğretime Destek

07 Haziran 2013 Tarihinde Yayınlandı 409 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Eğitim»Başkentlilerden Çayırlıoğlu İlköğretime Destek

Başkent Üniversitesi öğrencileri, okulun “Sosyal Sorumluluk Kampanyaları” dersi çalışmaları kapsamında Beypazarı’nda anasınıfı öğrencilerini sevindirdi.

Başkent Üniversitesi İletişim Fakültesi öğrencileri, evde hazırladıkları yemekleri okulda satarak, elde ettikleri gelirle Beypazarı‘ndaki baskent universitesi cayirliogluanasınıfı öğrencilerine bilgisayar ve kırtasiye malzemesi yardımı yaptı.

Sosyal Sorumluluk Kampanyaları dersi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Senem Güngör, “Bu tip projelerin Türkiye genelinde artması gerekiyor. Bu projeyi gerçekleştiren öğrencilerimle gurur duyuyorum” dedi.

Başkent Üniversitesi İletişim Fakültesi öğrencileri, “Sosyal Sorumluluk Kampanyaları” dersi kapsamında Beypazarı Çayırlıoğlu İlköğretim Okulu öğrencileri için bir sosyal sorumluluk projesine imza attı. Öğretim üyesi Yrd. Doç. Dr. Senem Güngör’ün verdiği bilgiye göre, Beypazarı Belediye Başkanı M.Cengiz Özalp ve eşi Hamide Özalpin yardımlarıyla bulunan okula gidilip, okulun müdür yardımcısı ve anasınıfı öğretmeni ile görüşmeler yapılmasıyla, önce ihtiyaçlar belirlendi.

İletişim fakültesi öğrencileri evde hazırladıkları yemekleri Başkent Üniversitesi öğrencilerine ve çalışanlarına satarak elde ettikleri gelirle anasınıfı için bilgisayar, projeksiyon ve projeksiyon perdesi, öğrencileri için de kıyafet ve oyuncak satın aldı. İletişim Fakültesi öğrencilerinin yardımlarının anasınıfı öğrencilerine ve öğretmenine teslimi sırasında öğrenciler arasında renkli anlar yaşandı.

Bu Haberi Paylaşın...
Share on Facebook0Share on Tumblr0Share on Google+0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Email this to someonePrint this pageBuffer this page

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
Cafecanli

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika