...
TSK Mehmetçik Vakfı
HAVVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 1563 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

BEYPAZARI 1.ULUSLARARASI GENÇLİK VE SPOR ŞÖLENİ ETKİNLİKLERİ DEVAM EDİYOR

31 Ağustos 2013 Tarihinde Yayınlandı 285 Kez Okundu
Ana Sayfa » Foto Galeri»BEYPAZARI 1.ULUSLARARASI GENÇLİK VE SPOR ŞÖLENİ ETKİNLİKLERİ DEVAM EDİYOR

beypazari genclik soleni (5)“Gençlik Merkezleri Buluşuyor” sloganıyla Çankaya Gençlik Merkezi ve Beypazarı Belediyesi’nin düzenlediği 1.Uluslararası Gençlik ve Spor Şöleni etkinlikleri devam ediyor.

29 Ağustos’ta başlayan 1.Uluslarası Gençlik ve Spor Şöleni etkinlikleri kapsamında Perşembe ve Cuma akşamı Ankara Parkı ve Atatürk Parkı’nda Sincan,19 Mayıs, Yenimahalle, İzmir, Bitlis, Samsun, Adıyaman, Isparta ve Kıbrıs gençlik merkezlerine bağlı gençler Osmanlı dövüş sanatı Sayokan, Karate ve yörelerine ait çeşitli halk oyunlarını sergilediler. Etkinlikler kapsamında Türk Halk Müziği Konserleri, Sema Gösterileri ve tasavvuf müziği konserleri verilirken, futbol ve voleybol müsabakaları da gerçekleştirildi.

Etkinlikler bugün (31 Ağustos Cumartesi) ATATÜRK Parkı’nda Ebru, Tezhip, Keçe işleme gibi çalışmaların yanı sıra Saat 14:00 te “Bir Selam Bin Kelam” proje uygulaması, Saat 19:00 da Ankara Parkı’nda Voleybol ve futbol müsabakaları, Atatürk Parkı’nda Karate ve Sayokan gösterileri, halk oyunları şöleni ve konser ile sona erecek.

Haber ve Fotoğraflar : Kaya Güneş

 

 

 

Bu Haberi Paylaşın...
Share on Facebook0Share on Tumblr0Share on Google+0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Email this to someonePrint this pageBuffer this page

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika