...
HAVVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 1582 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Beypazarı Anadolu Öğretmen Lisesi

23 Mart 2013 Tarihinde Yayınlandı 569 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Beypazarı Anadolu Öğretmen Lisesi

Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmen Yetiştirme ve Eğitimi Genel Müdürlüğünün tarih ve sayılı emirleriyle Beypazarı Tolunay Özaka Sağlık Meslek Lisesi binasında 2006-2007 eğitim-öğretim yılında faaliyete geçmek üzere 30×2=60 gündüzlü öğrenci kapasiteli Beypazarı Anadolu Öğretmen Lisesinin açılması uygun görülmüştür. 2 yıl Beypazarı Tolunay Özaka Sağlık Meslek Lisesi binasında eğitim öğretime devam ettikten sonra yeni yapılan Erkek Yurdu binasına taşınarak burada hizmet vermeye başlamıştır. Aynı tarihte 96 erkek, 64 kız öğrenci kapasiteli karma yatılı hale gelmiştir.  20 Aralık 2010 tarihinde de yeni yapılan 24 derslikli okul binasına taşınmış olup halen bu binada hizmet vermeye devam etmektedir.

OKULUMUZUN ÖZELLİKLERİ

Okulumuzda Fizik, Kimya ve Biyoloji Laboratuarı olarak ortak kullanılan bir laboratuarımız, kütphanemiz, Bilgi teknolojileri sınıfımız, resim atölyemiz, ana sınıfımız ve 4 adet akıllı sınıfımız bulunmaktadır.

Bu Haberi Paylaşın...
Share on Facebook0Share on Tumblr0Share on Google+0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Email this to someonePrint this pageBuffer this page

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
Cafecanli

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika