...
TSK Mehmetçik Vakfı
HAVVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 1563 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Beypazarı Badminton Takımı Türkiye Şampiyonasına Gidiyor

10 Nisan 2013 Tarihinde Yayınlandı 345 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Spor»Beypazarı Badminton Takımı Türkiye Şampiyonasına Gidiyor

beypazari badmintonAydın Kuşadası’nda 12-14 Nisan 2013 tarihlerinde düzenlenecek olan Türkiye Badminton Veteranlar Şampiyonasına katılacak olan Beypazarı Badminton Takımı, Beypazarı Belediye Başkanı M.Cengiz Özalp’i makamında ziyaret etti.

Beypazarı Veteranlar Badminton Takımı sporcuları Baha Tekin, Ahmet Alay, Yücel Demirezen, Hasan Demirci ve Ali Dönmez, Başkan Özalp’e çalışmalar ve şampiyona hakkında bilgi verdiler.

Daha önceki yıllarda yapılan şampiyonalarda ilçemiz Veteran takımından Türkiye ve Balkan Şampiyonlukları bulunan Baha Tekin, 12-14 Nisan tarihlerinde yapılacak Türkiye Şampiyonası’nın bu yıl Ankara’da yapılacak olan Dünya Şampiyonası’na hazırlık niteliği taşıdığını ve amaçlarının Avrupa Şampiyonasından sonra Dünya Şampiyonasında da ilçemizi ve ülkemizi başarı ile temsil etmek olduğunu söyledi. Baha Tekin “Uluslararası yapılan müsabakalarda elde edilen tecrübeleri hafta sonu açılan kurslarda sporcularımıza yansıtarak altyapı çalışmalarını daha sağlıklı hale getirdik. Beypazarı’nda yaklaşık 500 sporcumuz var. 19 Nisan – 19 Mayıs tarihleri arasında organizasyonunu Gençlik Hizmetleri ve Spor ilçe Müdürlüğünün yapacağı Beypazarı Badminton Turnuvası’nı gerçekleştireceğiz” dedi.

Beypazarı Belediye Başkanı M. Cengiz Özalp, Beypazarı Belediyesi olarak ilçemizdeki sportif faaliyetlerin her zaman destekçisi olduklarını belirterek, ilçemizi Türkiye Şampiyonası’nda temsil edecek olan sporcuları tebrik edip, başarılar diledi.

Bu Haberi Paylaşın...
Share on Facebook0Share on Tumblr0Share on Google+0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Email this to someonePrint this pageBuffer this page

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika