...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1965 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
[metaslider id="12862"]

BEYPAZARI BELEDİYESİ BİRİMLERARASI VOLEYBOL MÜSABAKALARI DEVAM EDİYOR

20 Ocak 2015 Tarihinde Yayınlandı 362 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Spor»BEYPAZARI BELEDİYESİ BİRİMLERARASI VOLEYBOL MÜSABAKALARI DEVAM EDİYOR

Beypazarı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nce ilk kez düzenlenen birimlerarası Voleybol turnuvası renkli görüntülere sahne oluyor.

BBB_5283 (Small)Beypazarı Belediyesi birimlerince oluşturulan 8 takım, haftada 2 gün Beypazarı kapalı spor salonunda müsabakalara çıkıyor. Fen İşleri Müdürlüğü, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, Destek Hizmetleri Müdürlüğü, Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Atölye, Zabıta Müdürlüğü, Yazı İşleri Müdürlüğü takımlarının yanı sıra Beypazarı Belediyesi Meclis üyelerinin yer aldığı Meclis takımlarının yer aldığı müsabakalar çekişmeli geçiyor.

Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan, dün oynanan müsabakalarda Destek Hizmetleri Müdürlüğü ve Fen İşleri Müdürlüğü, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü – Atölye çalışanları maçlarını tribünde izledi. Neşeli bir ortamda çok sayıda belediye personelinin de izlediği maçta Başkan Kaplan ve sporculara baklava ikram edildi.

Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan, birlik beraberlik duygularını geliştirmek ve kardeşlik duygularını pekiştirmek amacıyla düzenlenen turnuvanın ilgi gördüğünü ve önümüzdeki yıllarda gelenekselleştirmeyi düşündüklerini ifade etti.

Kaya Güneş

BBB_5279 (Small)

BBB_5246 (Small)

BBB_5283 (Small)

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Bahis Siteleri
error: HABERLERİMİZİN KOPYALANMASI YASAKTIR !

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika