...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1965 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
[metaslider id="12862"]

Beypazarı Belediyesi Sosyal Medyada da Aktif

04 Temmuz 2013 Tarihinde Yayınlandı 367 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Güncel Haberler»Beypazarı Belediyesi Sosyal Medyada da Aktif

beypazari sosyal medyaTeknoloji çağında teknolojiyi her alanda kullanarak gelişmeleri takip eden Beypazarı Belediyesi, Sosyal Medya aracılığı ile de vatandaşlara ulaşıyor

Beypazarılılar, belediye hizmetlerini Facebook ve Twitter hesaplarından takip etme imkanı bularak, belediye ile aktif iletişime geçebiliyor. Facebook, Twitter ve Youtube gibi hemen hemen herkesin bir hesabının bulunduğu ve sıklıkla kullanılan sitelerde, açılan kurumsal hesapları aracılığıyla vatandaşlara ulaşan Beypazarı Belediyesi, sadece duyuru ve ileti amaçlı değil, çift taraflı iletişime geçerek vatandaşların da istek, öneri ve şikayetlerini iletmelerine imkan tanıyor. Beypazarılılar, Beypazarı Belediyesi tarafından gerçekleştirilen sosyal ve kültürel etkinlikler, projeler, açılışlar ve belediye ile ilgili haberleri takip ederek anında haberdar olabiliyor. Sosyal medya aracılığıyla da vatandaşlara hizmet sunan Beypazarı Belediyesi, halk-yönetici birlikteliğinin en güzel örneklerini veriyor.

Beypazarı Belediyesi’nin Facebook platformunda www.facebook.com/BeypazariBelediyesi, Twitter’da www.twitter.com/Beypazaribeltr, Youtube’da ise www.youtube.com/beypazaribelediyesi  adreslerinde kurumsal hesapları bulunuyor. Takipçilerden gelen görüş, şikayet ve öneriler incelenerek raporlanıyor ve kısa sürede neticelendiriliyor.

Vatandaşların sosyal medya aracılığıyla kendilerine her türlü konu da ulaşabildiklerini belirten Başkan Özalp, ” Sosyal medyayı aktif ve etkin bir şekilde kullanıyor, takipçilerden gelen istek ve düşüncelere önem veriyoruz” dedi.

Başkan Özalp “Vatandaşlarımızın sosyal mecralar aracılığıyla bize ilettikleri düşüncelerini ve isteklerini dinliyoruz. Bu talep ve önerileri raporluyor ve yanıtlıyoruz. Etkinliklerimizi, yapmış olduğumuz çalışmalarımızı, projelerimizi günlük olarak takipçilerimizle paylaşıyoruz. Vatandaşlarımızın belediyemizin hizmetlerinden ve faaliyetlerinden daha hızlı bir şekilde haberdar olmalarını sağlıyoruz. Takipçilerimizden gelen istek ve düşüncelerle kendimizi ve hizmetlerimizi geliştirebiliyoruz. Vatandaşlarımız mahalle ve bölgelerindeki problemleri bizlere aktararak, haberdar ederlerse ekiplerimiz hemen bölgeye yönlendiriliyor. İsteyen vatandaşlarımız web sitemizdeki Başkana Mesaj kısmından görüşlerini ve iletmek istediklerini de yazarak bana ulaşabilirler” diye konuştu.

beypazaribld twitter

 

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Bahis Siteleri
error: HABERLERİMİZİN KOPYALANMASI YASAKTIR !

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika