...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1965 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
[metaslider id="12862"]

BEYPAZARI BELEDİYESİ’NDEN ESNAFA DARBE !

02 Haziran 2017 Tarihinde Yayınlandı 4.747 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Güncel Haberler»BEYPAZARI BELEDİYESİ’NDEN ESNAFA DARBE !

Beypazarı Belediyesi’nce son zamanlarda başlatılan, dükkan boşaltma, mallara el koyma, ‘kiranı ödemezsen dışarı atarım’ tacizleri devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde kaybolan meslekler kapsamında devletin vergiden muaf tutarak desteklediği, son yemenicilerden Durmuş Kaya kirasını ödeyemediği için mallarına el konularak kapı dışarı edildi. Ardından yine yavaş yavaş bitme noktasına gelen gümüşçülük mesleğini icra eden, Ankara Büyükşehir Belediyesi Raylı Sistemler Daire Başkanı Avni Erdoğan’ın kardeşi Sabri Erdoğan ustanın da, kira borcu dolayısı ile ekipman ve malzemeleri kapı önüne koyuldu.

Sabri Erdoğan Telkari’nin hammaddesi olan telin çekme işini yapıyordu. Bu işi her ustanın yapamadığı ve Telkari sanatı için önemli olduğu belirtiliyor.

Gümüşçüler Çarşısı’nda Belediyeye ait dükkanda faaliyet gösteren Sude Gümüş’te, geçtiğimiz günlerde Beypazarı Belediyesi’nce mallarına haciz konularak boşaltıldı.  Birçok esnaf  ‘yapılan ayıptır, başkan yanındakilere uyup olmayacak işlerle gündeme geliyor’ dese de, Beypazarı Belediyesi’nce küçük esnafa darbe indirilmeye devam ediliyor.

YETKİLER ŞAHSİ KULLANILIYOR.

BELEDİYE GÖZDAĞIMI VERİYOR ?

Yandaş görünen varlıklı kişiler Beypazarı Belediyesi’nce kendilerine tahsis edilen dükkanlarda ücretsiz otururken, muhalif olduğu düşünülen bazı esnaflara da pazartesi günü itibarı ile ‘kira borcunuzdan dolayı tahliye işlemi yapılacak’ yazısı gönderildi. Beypazarı Belediyesi’ne yıllardır kira ödemeyenlerin olduğu bilinirken, başkan yardımcılarından biri ile anlaşmazlığı bulunan ve 6 ay kira borcu olan bir işyerine gönderilen ya öde ya çık yazısı ise, seviyenin iyice düştüğünü gösteriyor.

MADDİ İMKANSIZLIKLAR NEDENİYLE KİRA ÖDEYEMEYEN ESNAF ATILIRKEN, KİMLER BEYPAZARI BELEDİYESİ DÜKKANLARI’NDA KİRA ÖDEMEDEN OTURUYOR? [YAKINDA]

SORUYORUZ ! ADININ BAŞINDA ADALET KELİMESİ YER ALAN BİR PARTİNİN BELEDİYESİ OLARAK, BEYPAZARI’NDA HER ALANDA YAPILAN BU ADALETSİZLİK NİYE?

MUHAKKAK Kİ İLAHİ ADALET BİRGÜN TECELLİ EDECEKTİR.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Bahis Siteleri
error: HABERLERİMİZİN KOPYALANMASI YASAKTIR !

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika