...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1972 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
[metaslider id="12862"]

Beypazarı Belediyesi’nden Kamuoyu Açıklaması

14 Şubat 2014 Tarihinde Yayınlandı 505 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Güncel Haberler»Beypazarı Belediyesi’nden Kamuoyu Açıklaması

BBB_4035 (Large)Beypazarı Belediyesi Sosyal medyadaki elektirilere cevap verdi.Belediye’den yapılan açıklamada ;

“Geçtiğimiz günlerde sosyal medya üzerinden ‘BEYPAZARI KATLİAMI’ adı altında yayınlanan, köpek cesetlerinin yer aldığı fotoğraf ve videolarla Belediyemiz ve Belediye Başkanımız M. Cengiz Özalp suçlanmaktadır.

Belediyemiz geçmişte ve günümüzde herhangi bir hayvan itlafı yapmadığı gibi, 2009 yılından bu yana hizmet vermekte olan, Türkiye’nin birçok ilçesinde bulunmayan bir rehabilitasyon merkezi ile sahipsiz sokak köpeklerine ev sahipliği yapmaktadır. Rehabilitasyon Merkezimizde kayıtları mevcut olan 500 e yakın köpeği taahhütname ile sahiplendirmiş bulunuyoruz. Veteriner nezaretindeki merkezimizde işini severek yapan ve hayvanseverlerden oluşan 3 personelimiz bulunmakta, vatandaşların rahatsız olduğu durumlarda araçla alınan köpekler, gerekli aşıları yapıldıktan sonra kulakları küpelenip kayıt altına alınarak, yeni sahiplerini beklemektedir. Kapısı herkese açık olan merkezimizde barınaklar günlük olarak ilaçlanıp yıkanmakta, mama saatlerinde mevcut hayvanlar yeterli şekilde beslenmektedir. İsteyen ve gerekli şartları karşılayan vatandaşlarımız başvuru formu doldurarak ücretsiz köpek sahiplenebilmektedir. Merkezimizdeki kamera sistemi ile 24 saat gözetim altında tutulmaktadır.

Sosyal Medya üzerinden araştırılmadan, herhangi bir kanıt gösterilmeksizin yapılan suçlamalar asılsız olup, kurumumuza ve çalışanlarına bu tür bir suçlamanın yapılması bizleri üzmüştür. Belediyemizin olayla herhangi bir ilgi ve bilgisinin bulunmadığını basın mensupları ve kamuoyunun bilgisine sunarız.” ifadesine yer verildi.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Bahis Siteleri
error: HABERLERİMİZİN KOPYALANMASI YASAKTIR !

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika