...
HAVVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 1582 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

BEYPAZARI BU HAFTA DENİZ YILDIZI DİZİSİNDE!

02 Mart 2015 Tarihinde Yayınlandı 1.613 Kez Okundu
Ana Sayfa » Sürmanşet»BEYPAZARI BU HAFTA DENİZ YILDIZI DİZİSİNDE!

Star Tv’nin sevilen dizilerinden ve 1000 in üzerinde bölümü ile büyük bir hayran kitlesine sahip olan Deniz Yıldızı dizisi 1185.bölümünde Beypazarı’nda bir otelde lise buluşmasına yer veriyor.Dizinin bu haftaki bölümü ile ilgili yayınlanan özetinde de Beypazarı geçiyor.

Suna ve Can, kaldıkları köy evinde Gizem’i bir odaya kilitlemişlerdir. Bir yandan da yurt dışına kaçma planları yapmaktadırlar.

1185.bölüm

Melih, Zeynep’ten ayrılmak istediğini söylüyor.

Suna ve Can, kaldıkları köy evinde Gizem’i bir odaya kilitlemişlerdir. Bir yandan da yurt dışına kaçma planları yapmaktadırlar. Can para çekip, kaçmak için bilet almaya şehre gider. Mustafa da bu sırada Can’ın arabasının yerini bulur.

Zeynep’in Beypazarı’nda bir otelde lise buluşması vardır. Bu buluşmaya da Melih’le gitmek ister. Melih ise Zeynep’ten ayrılmaya kararlıdır. Önce Zeynep’in doktoruna gider ve sağlık durumunu öğrenir sonra da Neriman’la buluşur ve ona kızından ayrılacağını söyler. Neriman bu durumu kabul etmiş gözükür ama Melih’ten son bir ricası vardır. Neriman aslında Melih ve Banu’yu belki de tamamen ayıracak bir plan yapmıştır.

Yayın Günü : 3 Mart SALI

Yayın Saati : 19.15 – YENİ BÖLÜM – hafta içi her gün

 

Bu Haberi Paylaşın...
Share on Facebook0Share on Tumblr0Share on Google+0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Email this to someonePrint this pageBuffer this page

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
Cafecanli

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika