...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1965 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
[metaslider id="12862"]

BEYPAZARI ÇİFTÇİSİ AKROPOL’DE TOPLANDI

13 Ocak 2016 Tarihinde Yayınlandı 1.302 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Eğitim»BEYPAZARI ÇİFTÇİSİ AKROPOL’DE TOPLANDI

Aynı zamanda OPET’in de sahipleri de olan Öztürk Şirketler Grubu Dorado Naturel firma yetkilileri, Akropol Termal Megakent’te Beypazarı çitçisini bilgilendirdi.Toplantıya ilgi büyüktü.

ozturk sirketler grubu dorado beypazari (Small)Katı, sıvı gübreler, toprak düzenleyiciler ve hayvan yemi katkıları üreten, aynı zamanda OPET’in de sahipleri olan Dorado Naturel Ürünler Öztürk Şirketler Grubu Beypazarı Akropol Termal Megakent’te Beypazarı çiftçisine bilgilendirme ve tanıtım toplantısı yaptı.

Dorado Naturel Yönetim Kurulu Başkanı ve OPET Yönetim Kurulu Üyesi Ufuk Öztürk, Satış ve Pazarlama Müdürü Barış Alan, Ürün Müdürü Adnan Akçay ve şirket yetkililerinin katılımlarıyla gerçekleştirilen toplantıya Beypazarı çiftçisi yoğun ilgi gösterdi.

Toplantının ev sahipliğini yapan Akropol Termal yönetim kurulu üyesi İhsan Kuru “Beypazarı tarımsal potansiyeli çok geniş olan bir ilçe, ürün çeşitliliği de bir o kadar fazla. Beypazarı’nda çiftçilikle uğraşan vatandaşlarımızı, alanında en iyilerden biri olan Dorado Naturel’in uzmanları ile buluşturmaktan mutluluk duyduk” dedi.

Daha verimli ve sağlıklı tarım ürünleri elde edilmesini sağlamak amacıyla gerçekleştirilen toplantıda açılış konuşması nı yapan Dorado Natural Yönetim Kurulu Başkanı ve OPET Yönetim Kurulu Üyesi Ufuk Öztürk, Beypazarılı çiftçilere Dorado ürünlerinin neden çiftçiler tarafından kulanılması gerektiğine dair bilgilerin yanısıra, şirketin genel yapısı hakkında da bilgiler verdi.

Ufuk Öztürk’ün konuşmasının ardından kaliteli ürün alabilmek, topraktan en verimli şekilde yararlanmak için gübrenin doğru kulanımı, toprak yapısı, toprağın korunması gibi konularda bilgi verildi. Seminer, katılımcılara verilen yemeğin ardından sona erdi.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Bahis Siteleri
error: HABERLERİMİZİN KOPYALANMASI YASAKTIR !

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika