...
HAVVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 1579 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

BEYPAZARI DEVLET HASTANESİ ÇEVRESİNE 700 FİDAN DİKİLDİ

30 Nisan 2015 Tarihinde Yayınlandı 202 Kez Okundu
Ana Sayfa » Foto Galeri»BEYPAZARI DEVLET HASTANESİ ÇEVRESİNE 700 FİDAN DİKİLDİ

Beypazarı Devlet Hastanesi çevresinde 700 adet fidan toprakla buluştu

BBB_7792 (Small)Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan, Beypazarı Devlet Hastanesi Başhekimi Kudret Çelik, Ak Parti İlçe Başkanı Ali Çakıroğlu ve hastane personelinin de katılımıyla hastane çevresine çam, ladin, sedir, iğde olmak üzere 700 adet fidan dikildi.

2013 yılı başlarında yapımı tamamlanarak hizmete açılan Beypazarı Devlet Hastanesi çevresindeki fidan dikimi etkinliği öncesi Belediye Başkanı Tuncer Kaplan, Başhekim Kudret Çelik ve Ak Parti ilçe Başkanı Ali Çakıroğlu hastane personeli ile birlikte öğle yemeği yediler.Yemek sonrası düzenlenen etkinlikte, iğne yapan, pansuman yapan eller bu kez ellerine kürek aldı. Hemşireler, doktorlar ve diğer hizmet personeli 700 fidanı toprakla buluştururken, Belediye Başkanı Tuncer Kaplan, Başhekim Kudret Çelik ve Ak Parti ilçe Başkanı Ali Çakıroğlu’da fidan dikip toprağı suladı.

Etkinlikten sonra hastane bahçesinde incelemelerde bulunan Başkan Kaplan, çeşitli yerlerde peyzaj düzenlemeleri yapılması için ilgili birimlere talimat verdi.

Bu Haberi Paylaşın...
Share on Facebook0Share on Tumblr0Share on Google+0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Email this to someonePrint this pageBuffer this page

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Cafecanli

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika