...
HAVVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 1582 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Beypazarı Festivali’nde yine isim ve tarih değişikliği

06 Şubat 2013 Tarihinde Yayınlandı 1.302 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Kültür Sanat»Beypazarı Festivali’nde yine isim ve tarih değişikliği

Yıllardır süregelen ve adı bir türlü netleşmeyen herkesin bildiği adıyla Beypazarı Festivali yine isim değişikliğine uğradı.

Geçtiğimiz yıl gerçekleştirilen festivalin açılış konuşmasını yapan TBMM Başkanı Cemil Çiçek’in Festival yerine Şenlik deyiminin kullanılmasını tavsiye etmesi sonrası, bu yıl festivalin ismi değiştirilerek Uluslararası Beypazarı ve Yöresi Şenlikleri oldu.

Her yıl  Haziran ayının ilk haftasında gerçekleştiriklen festivalin üniversite sınavlarına denk gelmesi sebebiyle tepki alması tarih değişikliğininde yapılmasını sağladı.Beypazarı Belediyesi artık Uluslararası Beypazarı ve Yöresi Şenlikleri adıyla gerçekleştirilecek festival ile ilgili yaptığı duyuruda ; “14.Uluslararası Beypazarı ve Yöresi Şenlikleri adıyla gerçekleştirilecek olan ve her yıl Haziran ayının ilk haftası yapılan şenliklerimiz, bu yıl üniversite sınavları nedeniyle 21 – 22 – 23 Haziran 2013 Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri gerçekleştirilecektir.Halkımıza Duyurulur.” dedi.

Beypazarı Festivali

Bu Haberi Paylaşın...
Share on Facebook0Share on Tumblr0Share on Google+0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Email this to someonePrint this pageBuffer this page

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Cafecanli

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika