...
HAVVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 1582 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

BEYPAZARI GÖKYÜZÜNDEN FOTOĞRAFLANDI

11 Mayıs 2015 Tarihinde Yayınlandı 1.458 Kez Okundu
Ana Sayfa » Foto Galeri»BEYPAZARI GÖKYÜZÜNDEN FOTOĞRAFLANDI

Beypazarı Kaymakamlığı, Beypazarı Belediye Başkanlığı, Türk Hava Kurumu Genel Başkanlığı ve THK Beypazarı Şube Başkanlığı’nın organizasyonuyla Beypazarı gökyüzünden fotoğraflandı.

P1010687 (Small)Türk Hava Kurumu Beypazarı Şube Başkanı M. Ali Dikmenlioğlu’nun daveti üzerine gelen, T.H.K. Motorlu Yamaç Paraşütü Pilotu Orhan Özgülbaş’ın ekibi tarafından Beypazarı’nın gökyüzünden fotoğrafları çekildi.

10 Mayıs 2015 Pazar günü İlçemize gelen ünlü pilot, Pazar günü hava muhalefeti nedeni ile çekim yapamadı. Bu sabah erken saatlerde uçuşa başlayıp, başarı ile uçuşunu tamamlayan ekip, Sekli mahallesi’ndede çekim yaptı.

Türk Hava Kurumu Beypazarı Şube Başkanı M.Ali Dikmenlioğlu, Pilot Orhan Özgülbaş ile birlikte Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan’ı makamında ziyaret etti.

Türk Hava Kurumu’nun Ülkemizi, Türkiye ve Dünya çapında tanıtmak için çektiği “Gökyüzünden Türkiye ” fotoğraf sergilerinde, birçok ünlü İlle beraber Beypazarı’nın da fotoğrafları yer alacak.

Bu Haberi Paylaşın...
Share on Facebook8Share on Tumblr0Share on Google+0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Email this to someonePrint this pageBuffer this page

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
Cafecanli

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika