...
TSK Mehmetçik Vakfı
HAVVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 1563 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Beypazarı Kültür ve Turizm Derneği EMİTT’e Katıldı

27 Ocak 2015 Tarihinde Yayınlandı 116 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Güncel Haberler»Beypazarı Kültür ve Turizm Derneği EMİTT’e Katıldı

Beypazarı Kültür ve Turizm Derneği bu yıl 19. düzenlenen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT)’na katıldı.

ktd2EMİT İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde 19’uncu kez gerçekleştirilen fuara Beypazarı Kültür ve Turizm Derneği Yöneticileri ve üyeleri ile birlikte katılarak 2015 Turizm sezonu öncesi görüşmeler yaptı.

Fuarın ikinci ve üçüncü günlerinde katılan Beypazarılı turizmciler yurtiçi ve yurtdışından pek çok turizmci, seyahat acentası yetkilileri ile Beypazarı’nın sahip olduğu kültür mirası ve doğal güzellikleri hakkında görüşmeler yaptı.

Beypazarı Kültür ve Turizm Derneği Başkanı Harun Demir katıldıkları fuar sonrası yaptığı açıklamada Beypazarı’na yönelik tur paketleri ile ilgili olarak yerli ve yabancı seyahat acenteleri ile ilgili görüştüklerini ve 2015 yaz sezonunda Beypazarı turizmcilerini olumlu gelişmelerin beklediğini belirtti.

ktd4

ktd1

ktd2

Bu Haberi Paylaşın...
Share on Facebook0Share on Tumblr0Share on Google+0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Email this to someonePrint this pageBuffer this page

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika