...
HAVVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 1582 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Beypazarı Maden Suyu ANGİAD 3.Markalar Zirvesi’nde

02 Nisan 2013 Tarihinde Yayınlandı 306 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Ekonomi»Beypazarı Maden Suyu ANGİAD 3.Markalar Zirvesi’nde

niyazi ercan odul beypazari maden suyuAnkara Genç İş Adamları Derneği (ANGİAD) tarafından Rixos Otel’de düzenlenen 3. Markalar Zirvesi “Fark Yaratanlar” başlığıyla toplandı.

Toplantıya Ankara Valisi Alâaddin Yüksel, Ekonomi bakanı Zafer Çağlayan, Türk Patent Ens. Başkanı Habip Aslan ve birçok farklı sektör ve iş alanından birçok yönetici katıldı.

Vali Yüksel, Ankara’nın kaliteli bir ürün olduğunu belirterek, ”Markaların şehri olacağız, Ankara’yı bir dünya markası haline hep birlikte getireceğiz.” dedi.

“Fark yaratanlar” organizasyonuna konuşmacı olarak katılan Beypazarı Maden Suyu yönetim kurulu başkanı Niyazi Ercan “Beypazarı Maden Suyu” markasının nasıl fark yarattığını ve farklılaşmanın önemini vurgulayan bir konuşma yaptı.

Dünyadaki tüm yenilikleri ve rakipleri takip etmenin yanı sıra yapılan işin kalitesinden de ödün vermemenin markanın kalıcılığı yönünden büyük önem taşıdığını belirten Niyazi Ercan 56 yıldır maden suyu sektöründe bulunduklarını ve saatte 300 bin şişe dolum kapasitesi ile sektördeki en hızlı dolum tesisi olduklarını belirtti. Ürünlerinin sadece Türkiye pazarında değil 18 ülke pazarında da piyasaya sunulduğunun, hedeflerinin daha çok ülkeye ihracat yaparak marka bilinirliğini arttırmak olduğunu belirtti.

Beypazarı Maden Suyu olarak sosyal sorumluluk çerçevesi içerisinde de 24 derslik ve 720 öğrenci kapasiteli Anadolu Öğretmen Lisesi yaptığını belirten Niyazi Ercan böyle projelerde yer almaktan memnuniyet duyduğunu ve bunun gibi sosyal sorumluluk çalışmalarının devamının geleceğini belirtti.

Konuşmanın ardından “fark yaratan markalar” katılımcı ödülü Niyazi Ercan’a takdim edildi.

Bu Haberi Paylaşın...
Share on Facebook0Share on Tumblr0Share on Google+0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Email this to someonePrint this pageBuffer this page

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
Cafecanli

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika