...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1958 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Beypazarı Maden Suyu ANGİAD 3.Markalar Zirvesi’nde

02 Nisan 2013 Tarihinde Yayınlandı 516 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Ekonomi»Beypazarı Maden Suyu ANGİAD 3.Markalar Zirvesi’nde

niyazi ercan odul beypazari maden suyuAnkara Genç İş Adamları Derneği (ANGİAD) tarafından Rixos Otel’de düzenlenen 3. Markalar Zirvesi “Fark Yaratanlar” başlığıyla toplandı.

Toplantıya Ankara Valisi Alâaddin Yüksel, Ekonomi bakanı Zafer Çağlayan, Türk Patent Ens. Başkanı Habip Aslan ve birçok farklı sektör ve iş alanından birçok yönetici katıldı.

Vali Yüksel, Ankara’nın kaliteli bir ürün olduğunu belirterek, ”Markaların şehri olacağız, Ankara’yı bir dünya markası haline hep birlikte getireceğiz.” dedi.

“Fark yaratanlar” organizasyonuna konuşmacı olarak katılan Beypazarı Maden Suyu yönetim kurulu başkanı Niyazi Ercan “Beypazarı Maden Suyu” markasının nasıl fark yarattığını ve farklılaşmanın önemini vurgulayan bir konuşma yaptı.

Dünyadaki tüm yenilikleri ve rakipleri takip etmenin yanı sıra yapılan işin kalitesinden de ödün vermemenin markanın kalıcılığı yönünden büyük önem taşıdığını belirten Niyazi Ercan 56 yıldır maden suyu sektöründe bulunduklarını ve saatte 300 bin şişe dolum kapasitesi ile sektördeki en hızlı dolum tesisi olduklarını belirtti. Ürünlerinin sadece Türkiye pazarında değil 18 ülke pazarında da piyasaya sunulduğunun, hedeflerinin daha çok ülkeye ihracat yaparak marka bilinirliğini arttırmak olduğunu belirtti.

Beypazarı Maden Suyu olarak sosyal sorumluluk çerçevesi içerisinde de 24 derslik ve 720 öğrenci kapasiteli Anadolu Öğretmen Lisesi yaptığını belirten Niyazi Ercan böyle projelerde yer almaktan memnuniyet duyduğunu ve bunun gibi sosyal sorumluluk çalışmalarının devamının geleceğini belirtti.

Konuşmanın ardından “fark yaratan markalar” katılımcı ödülü Niyazi Ercan’a takdim edildi.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Bedava Bonus Veren Bahis Siteleri| haberler|
error: HABERLERİMİZİN KOPYALANMASI YASAKTIR !

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika