...
HAVVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 1582 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

BEYPAZARI MODERN BİR KÜLTÜR MERKEZİNE KAVUŞUYOR

11 Temmuz 2014 Tarihinde Yayınlandı 267 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Kültür Sanat»BEYPAZARI MODERN BİR KÜLTÜR MERKEZİNE KAVUŞUYOR

Screenshot_3 (Small)2014 Sosyal Kalkınma Altyapısının Güçlendirilmesi Mali Destek Programı kapsamında Beypazarı Belediyesi’nin yapmış olduğu başvuru Ankara Kalkınma Ajansı’nca onaylandı.

2014 Sosyal Kalkınma Altyapısının Güçlendirilmesi Mali Destek Programı kapsamında, Ankara Kalkınma Ajansı’na “Beypazarı Sosyal Kültür Merkezi Yapımı projesi” adıyla yapılan başvuru Ankara Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulunca onaylanarak Beypazarı Belediyesi’ne sözleşmenin imzalanması için davet gönderildi.

705.000 TL LİK KARŞILIKSIZ MALİ DESTEK !

Toplam bütçesi 940.115 TL olan proje için Ankara Kalkınma Ajansı 704.972,21 TL tutarında karşılıksız mali destek verecek.18 ay sürmesi planlanan proje ile mevcut  Beytaş  Benzinliği karşısında bulunan Beypazarı Belediyesi Kültür ve Sanat Evi binası  (eski sinema) tamir ve tadilat işleri yapılarak modern çizgilerle ve daha kullanışlı bir şekilde yenilenecek.Sinema, tiyatro, gösteriler, konferanslar, çeşitli kursların düzenleneceği kültür merkezinin yenilenmesine önümüzdeki günlerde başlanacağı ifade edildi.

Screenshot_1 (Small)

Screenshot_6 (Small)

Bu Haberi Paylaşın...
Share on Facebook0Share on Tumblr0Share on Google+0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Email this to someonePrint this pageBuffer this page

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Cafecanli

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika