...
TSK Mehmetçik Vakfı
HAVVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 1563 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Beypazarı Müteahhitleri İstişare Toplantısı Yaptı

04 Mart 2015 Tarihinde Yayınlandı 225 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Ekonomi»Beypazarı Müteahhitleri İstişare Toplantısı Yaptı

DSC_0101 (Large)Beypazarı Ticaret Odası üyesi müteahhitler, inşaat sektörü istişare toplantısını Beypazarı Ticaret Odası konferans salonunda gerçekleştirdi.

BTO Yönetim Kurulu Başkanı H.Necdet Çalışkan’ın ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıya katılımın yüksek olduğu gözlendi.Toplantıda iş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu Yükümlülükleri ve cezai işlemlerine dikkat çekilirken, İlçemizdeki Müteahhitlerin genel sıkıntıları, fiyat istikrarı ve haksız rekabetin önlenmesi gibi konular görüşüldü.

BTO Yönetim Kurulu Başkanı H.Necdet Çalışkan “ Ticaret riskli bir iştir. Her sektörde olduğu gibi inşaat sektöründe de pek çok risk ile karşı karşıyayız. Ancak riskleri en aza indirmek, usul ve kanunlara uygun ticaret yapmakla ve alışverişlerde dikkatli olmakla kısmende olsa mümkün olacaktır.”dedi.

Toplantıya katılan üyeler ve ilçemizdeki müteahhitlerin de görüş bildirmesi ve genel sıkıntılarını paylaşması ile toplantı sona erdi.

Bu Haberi Paylaşın...
Share on Facebook0Share on Tumblr0Share on Google+0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Email this to someonePrint this pageBuffer this page

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika