...
TSK Mehmetçik Vakfı
HAVVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 1563 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Beypazarı Okul Müdürleri Çayırhan’da Teknede Toplandı

07 Mayıs 2013 Tarihinde Yayınlandı 365 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Eğitim»Beypazarı Okul Müdürleri Çayırhan’da Teknede Toplandı

beypazari okul mudurleri toplantisi cayirhan (5)Beypazarı ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün her ay gerçekleştirdiği okul müdürleri toplantısı bu ay Çayırhan’da yapıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Temür başkanlığında Çayırhan´da gerçekleştirilen Okul Kurum müdürleri toplantısına ilçemizde bulunan örgün ve yaygın eğitim kurumu müdürleri katıldı. Çayırhan beldesindeki özel bir tesiste gerçekleştirilen toplantıda;  Akademik başarıya ilişkin çalışmalar, okullardaki disiplin olayları ve önleme faaliyetleri, okullarda hijyen, yeni okul planlarının hazırlanması, 2013-204 eğitim öğretim yılı planlaması, AB Projeleri ve Ulusal Projeler, personel hareketleri gibi gündem maddeleri konuşuldu.

Toplantının bir bölümüne İlçe Kaymakamı Mustafa Kaya’da katıldı. Kaymakam Kaya “Tüm okul müdürlerine başarılar diliyorum, Beypazarı Kaymakamlığı olarak eğitime yapılacak olan her türlü projeye desteğimiz sürecektir.” dedi.

 

 

Bu Haberi Paylaşın...
Share on Facebook0Share on Tumblr0Share on Google+0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Email this to someonePrint this pageBuffer this page

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika