...
TSK Mehmetçik Vakfı
HAVVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 1563 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

BEYPAZARI PARKLARI´NA KIŞ ÇİÇEKLERİ EKİLİYOR

14 Ekim 2013 Tarihinde Yayınlandı 271 Kez Okundu
Ana Sayfa » Foto Galeri»BEYPAZARI PARKLARI´NA KIŞ ÇİÇEKLERİ EKİLİYOR

Beypazarı´nda havaların soğumaya başlaması sebebiyle parklardaki çiçeklerin yerini kış çiçekleri alıyor

KG 001 (Large)Beypazarı Belediyesi ekipleri havaların soğumaya başlaması ile birlikte kış aylarında daha dayanıklı olan çeşitli türlerdeki kış çiçeklerinin cadde üzerindeki saksılar ve parklara ekimine başladı.

Kişi başına yeşil alanın 10 metrekareye ulaştığı Beypazarı’nda, özellikle Boztepe mevkii ve Salihler tepesi çevresine Beypazarı Belediyesi’nce binlerce fidan dikildi.İlçenin birçok yerinde parkı olmayan yerlere parklar yapılırken, zarar gören ve tahrip edilen oyun parklarındaki oyuncaklar da yenileriyle değiştiriliyor.

Düzenli olarak park ve bahçelerin bakımlarının yapıldığını kaydeden Beypazarı Belediye Başkanı M.Cengiz Özalp, “Havaların da soğumaya başlamasıyla parklarımıza ve cadde üzerinde bulunan saksılarımıza kış çiçekleri ekiyoruz.Parklarımız yaz aylarında olduğu gibi kış aylarında da bakım istiyor.Park ve bahçelerin korunmasına bizler kadar vatandaşlarımızın da dikkat etmeleri gerekiyor. Bazı oyun parkları, oyuncaklar, kamelyalar bilinçli olarak tahrip ediliyor, hatta bazılarının yakılmış olduğuna şahit oluyoruz.Oyun parkı olmayan mahallelerimize yeni parklar, yeni oyun grupları kurarak, gerek görülen yerlerde de çocuklarımızın güvenliği açısından tel örgü çektik” dedi.

Bu Haberi Paylaşın...
Share on Facebook0Share on Tumblr0Share on Google+0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Email this to someonePrint this pageBuffer this page

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika