...
TSK Mehmetçik Vakfı
HAVVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 1563 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Beypazarı Yaz Spor Okullarına Kayıtlar Devam Ediyor

01 Ağustos 2013 Tarihinde Yayınlandı 273 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Spor»Beypazarı Yaz Spor Okullarına Kayıtlar Devam Ediyor

Beypazarı Gençlik ve Spor ilçe Müdürlüğü’nün açtığı yaz spor okulu kursları için kayıtlar devam ediyor.

beypazari yaz spor okulu2İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Baha Tekin yaptığı açıklamada yıl boyu hafta sonları devam eden spor okullarını, yaz  spor okulları ile daha da zenginleştirerek, İlçe gençlerinin bir çok branş da spor yapmalarına imkan sunduklarını belirtti.  150 öğrenci ile çalışmaların başladığını ifade eden Tekin Futbol, Voleybol, Badminton, Tenis ve Basketbol branşlarında ücretsiz düzenledikleri spor okulu kayıtlarının devam ettiğini ve Halk Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile sportif çalışmalarını daha da verimli hale getirdiklerini belirttti.

İlçe Spor Müdürü Baha Tekin bütün gençleri açılan spor okullarına davet etti. Ayrıca sporcu ve aileler de  İlçe Kaymakamı  Mustafa Kaya ve  İlçe Spor Müdürü Baha Tekin’inde  sıksık çocukların aralarında yer alması  memnuniyet uyandırdığını dile getirdiler. Spor Okullarına kayıt yaptırmak isteyen velilerin İlçe Kapalı Spor Salonunda bulunan İlçe Gençlik ve Spor müdürlüğüne başvurabilecekleri belirtildi.

Bu Haberi Paylaşın...
Share on Facebook0Share on Tumblr0Share on Google+0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Email this to someonePrint this pageBuffer this page

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika