...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1946 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

BEYPAZARILILARDAN TERÖRLE MÜCADELEYE DESTEK !

01 Şubat 2016 Tarihinde Yayınlandı 2.342 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Güncel Haberler»BEYPAZARILILARDAN TERÖRLE MÜCADELEYE DESTEK !

beypazarindan terorle mucadeleye destek (14) (Small)Beypazarılı vatandaşlar Güneydoğu’da görev yapan asker ve polisler için kolilerce gıda ve kışlık giyim malzemesi hazırlayarak Şırnak Cizre’ye ulaştırdı.

Beypazarı’nda sosyal medya üzerinden birlik olan vatandaşlar, terörle mücadeleye destek amaçlı ilçenin yöresel ürünleri havuç lokumu, cezerye, uzun süre bayatlamaması ve tok tutma özelliği olan Beypazarı Kurusu, termal içlikler, çay, şeker, kışlık çorap ve kuruyemişlerin yanı sıra ev hanımlarının özenle hazırladıkları yaprak sarması, poğaçalar, tatlılar, çeşitli hediye paketlerinden oluşan kolileri Şırnak Cizre’ye ulaştırdılar.

Kampanyaya öncülük eden ilçe esnaflarından Gökhan Çevik ve Zafer Yanık “Sıcak evlerimizde haber bültenlerinde gelişmeleri takip etmek bize yakışmazdı. Bizler de geceli gündüzlü terörle mücadele eden, soğuk kış günlerinde görevde olan asker ve polisimiz için birşeyler yapmak istedik ve aklımıza bu geldi. Tüm Türkiye’ye örnek olacağını ümit ediyoruz. Bu aynı zamanda onlar için büyük moral kaynağı. Kampanyamıza az çok demeden destek olan Beypazarı halkımızla gurur duyuyor, hepsine teşekkür ediyoruz.” dedi.

Şırnak’ın Cizre ilçesinde gönderilen kolileri teslim alan Bingöl Jandarma Özel Harekat Taburu’nda görevli personel ise duygularını, “Şırnak Cizre de bulunan bizlere, çeşitli ihtiyaç ve gıda malzemesi göndererek manevi desteğinin yanında, somut olarak desteğinin en azından bir kısmını bu şekilde göstermek isteyen, okuduğum, büyüdüğüm, çocukluğumu geçirdiğim, vatanına ve bayrağına bağlı, askerine ve polisine sahip çıkarak ülkenin bölünmez bütünlüğüne ve bizlere bu şekilde destek olan, Ankara Beypazarı’ ndaki vatansever vatandaşlarımıza, arkadaşlarıma, bu işe öncülük yapan Elif Demir, Sibel Yanık, Zafer Yanık, Begüm Demir Akkuş, İbrahim Akkuş, Bekircan Demir, Mustafa ve Nurcan Demir, Gökhan Çevik, Halis Demir, Beypazarı Belediye Başkanı Sayın Tuncer Kaplan ve isimlerini bilmediğimiz tüm Beypazarı halkına, Bingöl Jandarma Özel Harekat Taburu 2. Bölük olarak teşekkür ve şükranlarımızı borç biliriz. Siz ve sizin gibi vatanını bayrağını askerini ve polisini seven vatandaşlarımız var oldukça, desteğiniz ile, Misakı milli sınırları içerisinde bir karış toprak verilmeyecek ve göklerde şanlı bayrağımız dalgalanmaya devam edecektir. Hepinizden Allah razı olsun.” şeklinde dile getirdi.

Kaya Güneş – İHA

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Bedava Bonus Veren Bahis Siteleri|haberler | resim yükle | resim yükle|imajbet
error: HABERLERİMİZİN KOPYALANMASI YASAKTIR !

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika