...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1961 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

BEYPAZARI’NA 345 ÇÖP KONTEYNIRI DAHA !

02 Eylül 2013 Tarihinde Yayınlandı 429 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Güncel Haberler»BEYPAZARI’NA 345 ÇÖP KONTEYNIRI DAHA !

Beypazarı Belediye Başkanı M. Cengiz Özalp’in göreve başlaması ile mahallelerde yerini alan çöp konteynırlarının dağıtımı devam ediyor.

BBB_2930  (Small)Beypazarı Merkez ve mahallelerde mevc ut üstü açık yarım variller yerini daha sağlıklı ve çöp toplama araçlarıyla uyumlu modern konteynırlara bırakmaya devam ediyor. Bugüne kadar yüzlerce çöp konteynırı öncelikli ihtiyaç durumuna göre partiler halinde mahalle ve sokaklara yerleştirildi.

Beypazarı Belediyesi’nce alınarak ilçeye sevkiyatı devam eden 345 çöp konteynırı daha Beypazarı Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğüne teslim edildi. Konuyla ilgili açıklama yapan Beypazarı Belediye Başkanı M. Cengiz Özalp “Vatandaşlarımız hatırlayacaktır. Mahalle aralarındaki eski variller hem kötü koku yayıyor hem de sinek ve böcek topluyordu. Göreve geldiğimiz günden bu yana ilçemize yakışır şekilde yüzlerce kapaklı konteynır alarak, öncelik durumuna göre şehir merkezinden başlayıp tüm ilçeye dağıtımını yaptık. Son olarak 345 adet konteynırı daha teslim aldık. Bu yeni gelen çöp konteynırlarımız da Ayvaşık Mahallesi, Boztepe Mevkii üst kısımları ve yeni sitelere dağıtılacak” dedi.

Haber ve Fotoğraflar : Kaya Güneş

 

IMG_7786 (Small)

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Bahis Siteleri| haberler|
error: HABERLERİMİZİN KOPYALANMASI YASAKTIR !

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika