...
HAVVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 1582 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

BEYPAZARINA PANAYIR KURULUYOR

04 Ağustos 2014 Tarihinde Yayınlandı 199 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Kültür Sanat»BEYPAZARINA PANAYIR KURULUYOR

Ankara Büyükşehir Belediyesi “Mahallede Şenlik Var ” panayırı 6 Ağustos´ta Beypazarı´nda

BBB_7655 (Small)

Beypazarı Belediyesi etkinliklerini sürdürüyor.Ankara Büyükşehir Belediyesi Mahallede Şenlik var panayırı Beypazarılı çocuklara üç gün boyunca ücretsiz yaz tatili keyfi yaşatacak.

Beypazarılılara muhteşem bir eğlence imkanı sunacak olan , Mahallede Şenlik Var Panayırı 6 Ağustos Çarşamba günü Pazar Pazarında kapılarını açıyor.9 Ağustos’a kadar açık kalacak olan Mahallede Şenlik Var Panayırı’nda oyun grupları, akrobasi ve sirk grubu, mini konserler, palyaçolar, dans grupları, trenler, akülü arabalar, şişme oyuncaklar yer alıyor.Panayır süresince yapılan çeşitli yarışmalarda bisikletler, uzaktan kumandalı arabalar, oyun konsolları ve çeşitli oyuncaklar çocuklara ödül olarak veriliyor.

Özellikle çocukların yoğun ilgi gösterdiği panayır daha önce de Beypazarı’nda birkaç kez kurulmuş ve vatandaşların akınına uğramıştı. Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan “Kurulacak panayırla vatandaşlarımıza, çocklarımıza ücretsiz eğlenebilecekleri bir ortam sunmak istiyoruz.Panayır 6 Ağustos Çarşamba günü itibarı ile Hacıkara Mahallesi Semt Pazarında 9 Ağustos’a kadar açık olacak.Etkinlikler ücretsiz olup tüm halkımız davetlidir.” dedi.

 

 

 

 

Bu Haberi Paylaşın...
Share on Facebook0Share on Tumblr0Share on Google+0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Email this to someonePrint this pageBuffer this page

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Cafecanli

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika