...
HAVVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 1582 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

BEYPAZARI’NA YENİ SÜPÜRGE ARACI

13 Ağustos 2013 Tarihinde Yayınlandı 543 Kez Okundu
Ana Sayfa » Foto Galeri»BEYPAZARI’NA YENİ SÜPÜRGE ARACI

Johnston supurge araci (Small)Beypazarı Belediyesi yeni bir süpürme aracını daha araç filosuna kattı

Beypazarı Belediyesi’nce bir adet 1.8 m3 çöp toplama kapasiteli süpürge aracı daha alınarak halkın hizmetine sunuldu. Araçta teknolojik donanım ve çok yönlü özellikler bulunuyor. 10 yıl garantili olarak alınan yeni süpürme aracı komple paslanmaz çelik çöp toplama hazneli, 83 hp gücünde Euro 5 Dizel motorlu.402 litre su tankı bulunan araç, 4 tekerden dönüş özellikli. Çöplerle beraber emilen suyu filtreleyip tekrar kullanabilme imkanı sunan su resirkülasyon sistemi bulunan süpürge aracı standart konteynerlere ve çöp kamyonlarının arkasına boşaltma yapabiliyor.

Konu hakkında açıklama yapan Beypazarı Belediye Başkanı M.Cengiz Özalp, vakumlu yol süpürme aracının park, kaldırım, meydan, cadde ve dar sokakları temizleyeceğini belirterek, “Gelişen ve büyüyen Beypazarı’nın ihtiyaçları da giderek artıyor. Beypazarı Belediyesi olarak ihtiyacımız olan süpürge aracımızı teslim alarak hizmet vermeye başlattık. Aracımız, temizlik işlerinde bizi biraz daha rahatlatacaktır. Beypazarı’na hayırlı olsun.” dedi.

 

Bu Haberi Paylaşın...
Share on Facebook0Share on Tumblr0Share on Google+0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Email this to someonePrint this pageBuffer this page

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
Cafecanli

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika