...
HAVVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 1582 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

BEYPAZARI’NDA 1.GENÇLİK VE SPOR ŞÖLENİ BAŞLADI

29 Ağustos 2013 Tarihinde Yayınlandı 374 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Kültür Sanat»BEYPAZARI’NDA 1.GENÇLİK VE SPOR ŞÖLENİ BAŞLADI

Beypazarı’nda 3 gün sürecek gençlik merkezleri arası  1.Gençlik ve Spor Şöleni Başladı.

genclik ve spor soleni beypazari (1)Türkiye Cumhuriyeti Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın desteklediği ve Çankaya Gençlik Merkezi’nin Beypazarı Belediyesi ile birlikte organize ettiği “1. Gençlik Merkezleri Arası Gençlik ve Spor Şöleni” başladı.

29 Ağustos 2013 Perşembe günü Atatürk Parkı ve Ankara Parkı’nda gerçekleştirilecek olan voleybol ve bilek güreşi gibi sportif aktivitelerin yanı sıra, halk oyunları gösterileri ile Türk Halk Müziği konseri gibi sosyal etkinlikler de yapılacak.

Bu kapsamda Beypazarı’na gelen çeşitli il ve ilçelerdeki gençlik merkezlerinde eğitim alan öğrenciler ve grup başkanları, Beypazarı Belediye Başkanı M.Cengiz Özalp’i makamında ziyaret ettiler.

Beypazarı’nda 30 Ağustos 2013 Cuma günü Zafer Bayramı’na istinaden, sabah gerçekleştirilecek resmi törenden sonra, tüm grupların katılımıyla bir kortej yürüyüşü yapılacak. Gün içinde gerçekleştirilecek olan sportif ve sosyal-kültürel etkinliklerin yanında “Bir Selam Bin Kelam” Proje uygulaması da yapılacak.

31 Ağustos 2013 Cumartesi günü spor müsabakalarında gerçekleştirilecek olan final karşılaşmaları, akşam saat 19.30’da Ankara Parkında yapılacak olan halk oyunları gösterileri ile program son bulacak.

Konuyla ilgili açıklama yapan Beypazarı Belediye Başkanı M.Cengiz Özalp; “3 gün boyunca yapılacak olan programın halkımızın ilgisini çekeceği kanaatindeyim. Ülkemizin çeşitli bölgelerinden gelen bu genç ziyaretçilerimizin gerçekleştireceği performansları izlemeye, tüm halkımız davetlidir” dedi.

genclik ve spor soleni beypazari (2)

genclik ve spor soleni beypazari (3)

 

 

Bu Haberi Paylaşın...
Share on Facebook0Share on Tumblr0Share on Google+0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Email this to someonePrint this pageBuffer this page

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Cafecanli

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika