...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1963 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

BEYPAZARI’NDA DİLENCİLER BIKTIRDI !

01 Haziran 2017 Tarihinde Yayınlandı 2.120 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Güncel Haberler»BEYPAZARI’NDA DİLENCİLER BIKTIRDI !

Ankara çapında dilenciliği meslek edinerek dilenen dilenciler özellikle Beypazarı ve çarşamba günlerini çok seviyor.

Beypazarı’nda zabıtanın hiç sorun çıkarmaması dolayısı ile rahat çalıştıklarını belirten O.Ç., her çarşamba Kırıkkale’den grupça geldiklerini ve en çok hasılatı Beypazarı’ndan yaptıklarını ifade etti.

Maneviyatın yoğun olduğu bu günlerde dün gerçekleştirilen Çarşamba pazarı dolayısı ile dilenciler yine Beypazarı’na akın etti. Her hafta düzenli olarak gelen 6 dilenciye eklenen yeni dilenciler ve çevre il ve ilçelerden gelen cami yardım dernekleri ile Beypazarı esnafı adeta isyan etti.

Cami yardım derneği adına gelen birçoğunun sahte olduğunu düşünen esnaf,  bir yandan dilenciler, bir yandan, cami dernekleri, engelli, kanser dernekleri gibi birçok insanla başedemediklerini ve Beypazarı Zabıtası’nın hiç ilgilenmemesi dolayısı ile işin çığırından çıktığını belirtiyor.

Sayıları her geçen gün artan ve Ramazan ayını da fırsat bilen dilenciler, sokak kaldırımlarını, cami avlularını ve bankalar caddesi esnafını adeta kendilerine mesken tuttular. Bazı vatandaşlar ise derneklere yardım amacıyla gelenlerin boş evleri tespit ettiğini ve hırsızlık amacıyla geliyor olabileceklerini, bu konuda yetkililere seslerinin duyurulmasını istiyor.

Bankalar Caddesi’nde çarşamba günleri haricinde sürekli olarak nöbetçi dilenci bulunuyor.

 

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler : ,
Bahis Siteleri| haberler|
error: HABERLERİMİZİN KOPYALANMASI YASAKTIR !

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika