...
HAVVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 1582 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

BEYPAZARI’NDA DOĞA YÜRÜYÜŞLERİ DEVAM EDİYOR

06 Nisan 2015 Tarihinde Yayınlandı 251 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Spor»BEYPAZARI’NDA DOĞA YÜRÜYÜŞLERİ DEVAM EDİYOR

Beypazarı Belediyesi Kayı Doğa Sporları Kulübü doğa yürüyüşü düzenledi.

beypazari doga yuruyusu (Small)Daha önce kış aylarında Kirazyanı Yaylası’nda kar yürüyüşü düzenlenmiş, etkinlik yoğun ilgi görmüştü. Doğa yürüyüşlerinin ikincisi Köst yolu üzerinden başlayarak, Kozalan mahallesi civarından dönülüp aynı noktaya  dönülen inişli çıkışlı uzun bir parkurda yapıldı.Etkinliğe Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan, Kayı Doğa Sporları Kulübü Dernek Başkanı Cem Koçyiğit ve doğa severler katıldı. Etkinliğe Ankara’dan da katılanlar oldu.

Beypazarı Belediyesi Kayı Doğa Sporları Dernek Başkanı Cem Koçyiğit yaptığı açıklamada, “Köst köyü yakınlarında çam koru ormanlarında gerçekleştirdiğimiz bu yürüyüş, çevremizdeki doğal güzellikleri insanlara tanıtmanın yanı sıra, sağlıklı yaşamın önemine de dikkat çekmek istedik.Katılan herkese teşekkür ediyorum.Etkinliklerimiz devam edecek, kamp kuracağımız etkinliklerimizde olacak. İsteyen herkes etkinliklerimize katılabilir.” dedi.

Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan “Beypazarı’nın her yönüyle tanıtımını önemsiyoruz. Bu güzelliklere insanların dikkatini çekmeye çalışıyoruz. Görüldüğü üzere çocuk ve yaşlılarda aramızda ve sağlıklı yaşam için sporun yaşı yok. Bölgemizde gerçekten çok güzel ve görülmeye değer alanlar var. Başkentte sıkıldım, bunaldım diyenleri Beypazarı’na bekliyoruz. Kayı Doğa Sporları kulübümüz dernek yönetimine ve tüm katılımcılara teşekkür ediyorum.” dedi.

Bu Haberi Paylaşın...
Share on Facebook0Share on Tumblr0Share on Google+0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Email this to someonePrint this pageBuffer this page

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
Cafecanli

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika