...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1965 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
[metaslider id="12862"]

BEYPAZARI’NDA HAFTASONU TİYATRO GÖSTERİSİ

16 Mart 2016 Tarihinde Yayınlandı 1.248 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Kültür Sanat»BEYPAZARI’NDA HAFTASONU TİYATRO GÖSTERİSİ

tiyatro2 (Small)Samsun Sanat Tiyatrosu Cumhuriyet Halk Partisi Beypazarı İlçe Başkanlığı’nın Kültür ve Sanat Etkinlikleri kapsamında “Böyle Gelmiş Böyle Gitmez” adlı oyunuyla 20 Mart 2016 Pazar günü Saat:16.00 da Mustafa Cankara Kültür Merkezinde sahne alacak.

Samsun Sanat Tiyatrosu’nun Aziz Nesin’in eserinden uyarladığı “Böyle Gelmiş Böyle Gitmez” adlı oyun; 20 Mart’da Mustafa Cankara Kültür Merkezi’nde sizlerle buluşuyor. Ünlü yönetmen başarılı oyuncu Yaşar Gündem’in Genel Sanat Yönetmenliği’ni yaptığı oyun için tüm hazırlıklar tamamlandı. Böyle Gelmiş Böyle Gitmez oyunu için nefesler tutuldu.

Samsun Sanat Tiyatrosu, Aziz Nesin’in eşsiz mizah duygusunun ne kadar öngörülü olduğunu bir kez daha anlattığı bir oyun… 
Günümüze geçmişten ışık tutan ve değişen hiçbir şey olmadığını ironik anlatımlarla sürdüren, dur bakalım ne olacak deyip başlayan oyunda, Havadan Sudan Sadi’nin öyküsüyle “Böyle Gelmiş” derken, damda kendini deli sanan akıllının öyküsüne güleceksiniz.Padişaha baş kaldıran ozanın saraya davet edilmesi ile “Böyle Gitmez” diyeceksiniz.Yedi farklı öykü ile konu bütünlüğünü koruyan oyun, yaklaşık 1 saat 15 dakika sürüyor.Derdi komiklik olmayan; ama bir o kadar da komik bir oyuna tüm tiyatro severler davetlidir.
Bilet için 312 762 5252 nolu telefonu arayabilirsiniz.
 
Ayrıca yine Samsun Sanat Tiyatrosu tarafından 20 Mart 2016 Pazar günü Saat:12.00 de Kayıp Kar Tanesi isimli çocuk oyunu çocuklara ücretsiz olarak sahnelenecek.

Yer: Mustafa Cankara Kültür Merkezi Beypazarı

Tarih:20 Mart 2016 Pazar

Saat:12.00 Kayıp Kar Tanesi

Saat:16.00 Böyle Gelmiş Böyle Gitmez

tiyatro3 (Small)

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
Bahis Siteleri
error: HABERLERİMİZİN KOPYALANMASI YASAKTIR !

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika