...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1956 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

BEYPAZARI’NDA YEREL SEÇİMLERE GENÇLER DAMGA VURACAK

20 Ekim 2018 Tarihinde Yayınlandı 1.478 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Güncel Haberler»BEYPAZARI’NDA YEREL SEÇİMLERE GENÇLER DAMGA VURACAK

Mart 2019 yapılacak yerel seçimlere 5 aylık bir süre kala Beypazarı mahalleleri için genç muhtar adayları, adaylıklarını açıklayarak çalışmalara başladı.

Beypazarı İstiklal Mahallesi’nden Mustafa Özkan, Hacıkara Mahallesi’nden İbrahim Bayraktar, Kurtuluş Mahallesi’nden Talip Hızal ve Asım Uysal, Rüstempaşa Mahallesi’nden Gökhan Yıldırım, Zafer Mahalesi’nden Ali Peker, Başağaç Mahallesi’nden İbrahim Hızal hizmete talip olduklarını açıklayarak çalışmalara başladı.

“MAHALLENİZDE OTURMAYANA, ÇALIŞMAYANA OY VERMEYİN !”

Mahalleleri için projeler üreten genç adaylar “Beypazarı’nda artık bazı şeyler değişmeli. Gençlerin önü açılmalı. Mahallede oturmayan, seçim yaklaşırken nüfusunu mahalleye aldıran, mahallesinin derdine ortak olup çözüm yolları aramayan, köşesinde oturan muhtar dönemi sona ermelidir. Mahallenin sorununu, derdini, yaşlısını, hastasını en iyi o mahallede yaşayan bilir. Bizler de mahallelerimizdeki her sorundan her kapıdan haberdarız, ne yapılması, nasıl yapılması gerektiğini biliyoruz, istişare ediyoruz. Seçildiğimizde de hemen kolları sıvayıp mahallemizdeki tüm kapıları tek tek çalacağız.” diyor.

 

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Bedava Bonus Veren Bahis Siteleri| haberler|
error: HABERLERİMİZİN KOPYALANMASI YASAKTIR !

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika