...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1963 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
[metaslider id="12862"]

‘BEYPAZARI’NIN GELECEĞİNİ KARARTMALARINA FIRSAT VERMEYECEĞİZ’

27 Ocak 2019 Tarihinde Yayınlandı 2.380 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Siyaset»‘BEYPAZARI’NIN GELECEĞİNİ KARARTMALARINA FIRSAT VERMEYECEĞİZ’

Beypazarı’nda toplanan gençler Melih Gökçek’e tepki göstererek, ‘Beypazarı’nın geleceğinin karartılmasına fırsat vermeyeceğiz’ dediler.

25 Ocak Cuma gecesi Beyaz Tv’de yayınlanan, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı iken görevden alınan Melih Gökçek’in konuk olduğu Dinamit programına, hedef alınan Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş’ın hemşehrileri Beypazarılılar büyük tepki gösterdi.

Beypazarı’nda yaşayan 100 e yakın genç, ortak bir kınama mesajı yayınlayarak imzalarını attılar. Toplanan gençler yaptıkları yazılı açıklamada;

“Beypazarı’nın ayağına son kez gelen büyük bir nimet var. Hemşehrimiz, ağabeyimiz, Beypazarı’nda tüten bacasız fabrikanın mimarı eski Beypazarı Belediye Başkanımız Mansur Yavaş bu kez daha da güçlenerek gasp edilen hakkını almak üzere Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı.

Biz Beypazarı gençleri olarak ilçemiz ve ilçemizde yaşayanlarla birlikte kendi geleceğimizi onun bu seçimi kazanmasına bağlayıp, var gücümüzle çalışmaya başladık. Türkiye’nin heryerinde özellikle doğu ve karadeniz bölgesinde insanlar hemşehrisini tutar, sahip çıkar. Biz ise iki seçimde şu kanıya vardık. Ne zaman Beypazarı’nın önü açılıyor, Mansur Yavaş aday olup kazanacak konuma geliyor; o zaman kirli siyasete ayak oyunlarına başvuruluyor. Beypazarı’ndan bir iki kişiyi bulup ekranlara çıkarıyor ve hemşehrimizi, ilçemizi kötülüyorlar. Sonrasında ise rakip parti tüm seçim politikasını bu iftiralar üzerine inşa ediyor, böylece de rakiplerinin seçilmesini sağlıyorlar. Gelinen noktada bugün yine aynı kirli siyaset ve ayak oyunlarına başvurulduğunu üzülerek ve nefretle görüyoruz.

film izle

Hemşehrimiz Mansur Yavaş bu kez bu makamın basamaklarını bir bir çıkarken, o basamaklara taş döşeyenlerin, mertçe mücadele etmeyenlerin karşısında duracağız. Geleceğimizle oynayanlara izin vermeyeceğiz.

Bu kez Tüm Türkiye Beypazarılılar hemşehrisine nasıl sahip çıkacak görecek. Beypazarı’nda hepimizin adayı farklı olmasına rağmen, Ankara Büyükşehir’de hemşehrimiz Mansur Yavaş’a oy vereceğiz.”

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Bahis Siteleri| haberler|
error: HABERLERİMİZİN KOPYALANMASI YASAKTIR !

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika