...
HAVVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1773 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

BEYPAZARI’NIN YER ALDIĞI SÜPER AMATÖR LİGDE KURALAR ÇEKİLDİ

16 Ağustos 2018 Tarihinde Yayınlandı 1.118 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Spor»BEYPAZARI’NIN YER ALDIĞI SÜPER AMATÖR LİGDE KURALAR ÇEKİLDİ

Beypazarıspor’un da yer aldığı ve bu sezon özel bir yazılım programı ile kura çekimi gerçekleşen Süper Amatör Lig’de (SAL) 14 takım mücadele edecek.

SAL’de 2018-2019 Sezonu 23 Eylül’de oynanacak karşılaşmalarla başlayacak. İlk haftanın programı şöyle:Çamlıdere Belediyespor-Yurtkurspor,Gölbaşı-Belediyespor-Esnafspor Nallıhan 1864-Sincan Belediyespor, Yenimahalle Belediyespor-Kahramankazan Belediyespor,Pursaklar Belediyespor-TKİSpor, Beypazarı Belediye Genç-Devlet Tiyatrolarıspor, Yeni Haymanspor-Polatlıspor

BİRİNCİ AMATÖR KÜME 44 TAKIM ÜCADELEDECEK

Amatör 1.Küme’de 2018-2019 sezonunda 44 takım 4 grupta mücadele edecek.Maçlar 22 Eylül’de başlayacak. Gruplar şöyle oluştu:

1.GRUP: Seçkinspor, Ayaşspor, Dışişler Bakanlığı, Eğitimspor, Güneşspor, Kavaklıderespor, Mamak Lalahnspor, Mülkiyespor, Tarımspor, Turizmspor, Oftaşspor

İLK HAFTANIN PROGRAMI: Dışişleri Bakanlığı-Kavaklıderespor, Oftaşspor-Mamak Lalahanspor, Tarımspor-Güneşspor, Eğitimspor-Ayaşspor, Seçkinspor-Mülkiyespor, Turizmspor-Bay.

2.GRUP: Bahçelievler Gençlikspor, Çakırlargücü, Elmadağ Belediye Hasanoğlanspor, Gazi Orman Çiftliğispor, Güdülspor, Metespor, Orta Doğuspor, Kalecikspor, Köprülü Bahçelispor, Türközüspor, Yakın Doğuspor.

İLK HAFTANIN PROGRAMI: Metespor-Bahçelievler Gençlikspor, Orta Doğuspor-Çakırlargücü, Yakın Doğuspor-Kalecikspor, Türközüspor-Güdülspor, Köprülü Bahçelispor-Elmadağ Belediyesi Hasanoğlanspor, Gazi Orman Çiftliğispor-Bay

3.GRUP: Ayvalıspor, Başkent Sportif, Çankayaspor, Çınarspor, Çubukspor, Demirlibahçespor, İstatistikspor, Tigemspor, MTASpor, Saçakspor, Sinanlı Gençlikspor.

İLK HAFTANIN PROGRAMI:Başkent Sportif-Ayvalıspor, Saçakspor-Çankayaspor, Çınarspor-Çubukspor, İstatistikspor-Tigemspor, Demirlibahçe-Sinanlı Gençlikspor, MTASpor –Bay

4.GRUP:Ankara Üniversitesi, Barışspor,Karapürçekspor, Çubukspor, Adliyespor,Volkan Yıldırım, Batı Tel Örgü Anadoluspor, Demetevler Karadenizgücü, Şentepespor, Nallıhanspor, Site Zaferspor

İLK HAFTA MAÇLARI: Ankara Üniversitesi-Barışspor, Karapürçekspor-Çubukspor, Adliyespor-Volkan Yıldırım, Batı Tel Örgü Anadoluspor-Demetevler Karadenizgücü, Şentepespor-Nallıhanspor, Site Zaferspor-Bay.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Ek İş | Web Tasarım Ankara | Burun Estetiği Ankara | Ankara iş ilanları
error: HABERLERİMİZİN KOPYALANMASI YASAKTIR !

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika