...
TSK Mehmetçik Vakfı
HAVVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 1563 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

BİLGEHAN’DAN BEYPAZARI ÇIKARMASI ‘KÖYLER SORUN YUMAĞI’

11 Haziran 2013 Tarihinde Yayınlandı 516 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Siyaset»BİLGEHAN’DAN BEYPAZARI ÇIKARMASI ‘KÖYLER SORUN YUMAĞI’

kirseyhler gulsum bilgehanCHP Ankara Milletvekili Gülsün Bilgehan, köylülerin davetlisi olarak Beypazan Kırşeyhler’deki yağmur ve şükür duasına  katıldı.

Kırşeyhler köylülerinin geleneksel buluşma günü olan bu günde,  özellikle de köylü kadınlarla görüşen Bilgehan, kendine iletilen sorunları not aldı. Köylülerle sohbetinin ardından partisinin Beypazan İlçe Başkanlığı’nı ziyaret eden Bilgehan, “Halkımızla bir araya geldik. Kırşeyhler köyünün ve çevre köylerin çok sayıda sorunu var. Sağlık ocakları yok, ebeleri yok, taşımak eğitiminin getirdiği sorunları yaşıyorlar. Bu sorunların çözümü için uğraşacağız” dedi.

Köylerde genç nüfusun azaldığını, çoğunluğunun kentlere gittiğini belirten Bilgehan, şöyle konuştu: “Artık Türkiye’de yeni bir gençlik hareketi başladı. Bu gençler ailelerinden ve büyüklerinden farklı düşünüyorlar. Kırsalda bugün buluştuğum çiftçilerin çocukları da şehirlerde yaşıyor ve farklı yaşayıp farklı düşünüyorlar. Ben bu gençleri geçmişle gelecek arasında bir köprü olarak görüyorum ve onlara güveniyorum.”

Bilgehan, kendisine eşlik eden CHP Ankara İl Yöneticisi Tane Özek ile birlikte partisinin Beypazarı’nda temmuz ayında açılması düşünülen binasını da gezdi.

Bu Haberi Paylaşın...
Share on Facebook0Share on Tumblr0Share on Google+0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Email this to someonePrint this pageBuffer this page

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika